Šį kartą turime net 21 įdomesnį su žaidimais susijusį projektą: nuo RPG iki platforminių žaidimų, nuo valdomų pirštais iki smegenimis, nuo tokių, kurie neturi jokios istorijos, iki tokių, kurie paremti nuostabiomis legendomis ar istorijomis.

Skullgirls Squigly DLC

Nors iš pradžių „Lab Zero“ projektui „Skullgirls“ atrodė labai šviesi ateitis, tačiau dėl „Autumn Games“ teisminių ginčų buvo atleista nemažai darbuotojų ir buvo labai apkarkpytas biudžetas. Todėl kūrėjai ieško žmonių, kurie dabar norėtų prisidėti prie naujos veikėjos šiam žaidimui sukūrimo. Ji atkeliaus DLC pavidalu ir kurį laiką bus nemokama visiems. Be to, jei pavyks surinkti daugiau pinigų planuojama paruošti ir daugiau veikėjų bei misijų.

Divergence: Online

2006-ais dar pradėtas kurti fantastinis MMO, kuriame gali daryti bet ką ir būti kuo tik nori, deja, vis taip ir nepasiekia žaidėjų kompiuterių, tačiau, jei vienam iš šio žaidimo kūrėjui – Ethan Casner – pavyks surinkti pinigų iš minios greičiausiai pamatysime ir visiškai veikiančią žaidimo versiją.

Fathom

Tai labai ambicingas 2.5D RPG, nukeliantis žaidėją į Steampunk’o pasaulyje gyvenančio Nathaniel Lockhart kailį. Jis Viktorijos laikų nuotykių ieškotojas išsigelbėja kažkaip iš skęstančio laivo kažkur 1890-ųjų gale. Tačiau ne viską sekasi prisiminti, kaip ten kas nutiko, o tie prisiminimai tokie keisti, kad atrodo naujas nuostabus nuotykis, daug ką galintis pakeisti garantuotas!

Illegal Aliens

Dar vienas labai ambicingas projektas, žadantis sukurti kvapą gniaužiantį kosminio RPG, nuotykių bei pirmo asmens šaudyklės hibridą. O smagiausia tai, kad žadama, jog šį žaidimą galima žaisti dviems su draugu!

Throw Trucks With Your Mind!

Tai vienas iš kol kas retų žaidimų, kurie naudojasi „NeuroSky’s MindWave“ technologija, leidžiančią manipuliuoti kompiuteriu, pasinaudojant vien savo smegenų galia. Taip, Jūs supratote teisingai – žaidžiant „Throw Trucks With Your Mind!“ nereikės galvoti apie klaviatūrą, pelę ar pultelį ir krūtinti rankų (nors tai bus įmanoma), o viskam užteks smegenų.

Šiame žaidime reikės nužudyti priešus, pasinaudojant aplinkos detalėmis. O žaidžiame panašiai kaip pirmo asmens šaudyklėje.

The Golem

Golemo legenda žavi daugybę žmonių, tačiau kaip bebūtų keista žaidimuose ne dažnai galime išvysti šios istorijos variacijas. Štai todėl „Moonbot Studios“ nusprendė sukurti šia tema paremtą žaidimą, siūlanti žaidėjui pabūti šio magiško padaro vietoje. Žaidėjui už pagalbą padeda 5 Prahos amatininkų gildijos, kurios tiekia jam reikalingus resursus, tačiau vieno dalyko vis trūksta – tai sielos Golemui, kad šis taptų iš ties didi asmenybė.

Death Boulder Bones

Jei sakote, kad platformeriai mažiausiai dabar inovatyvus žanras, greičiausiai nematėte „Death Boulder Bones“! Nes būtent šis žaidimas į šį žanrą bando pažvelgti kitaip!!! Žaidime kontroliuojame ne veikėją bet aplinką. Būtent sėkmingas aplinkos elementų panaudojimas ir lemia, ar pavyks ar ne pavyks įveikti lygį.

Var and the Vikings: Smash Robots & Learn AI

Mokomieji ir įdomūs žaidimai? Sakote, tai nesuderinama? „Var and the Vikings: Smash Robots & Learn AI“ kūrėjai mano kitaip. Jie žada į platforminį žaidimą sumaišyti su dirbtinio intelekto įrankiu, kuris naudojamas daugumoje dabar išeinančių AAA lygio žaidimų. Žaidime juo žaidėjai kontroliuos robotų veiksmus, o žaidėjai išmoks logikos pagrindų.

Back to Bed

Įsivaizduok, jog tavo draugas vaikšto naktimis per miegus. Bet nebetkur, o gana pavojinguose vietuose! Tau kaip tikram draugui, reikia apsaugoti nuo visokių pavojų. Iš esmės būtent apie tai ir yra šis siurealistiškas žaidimas.

There Came an Echo

Nors strateginių žaidimų jau buvo, kuriuos galima valdyti balsu, tačiau „Iridium Studios“ mano, kad dar ne viskas padaryta. Būtent todėl jie bando sukurti žaidimą, kuriame reikės būti būrio vadu ir duoti komandas jo nariams balsu. Žinoma, bendravimas vyktų tik anglų kalba.

Mage’s Initiation

Jei svajojate apie gerą nuotykių žaidimą kaip senais ’90-ųjų Sierra laikais, „Mage’s Initiation“ gali būti, kad būtent toks ir bus. Tiesa, vien nuotykių žaidimu negalima šito vadinti, nes jis turės ir RPG elementų, kurių dėka bus galima tobulinti savo herojų kovoms.

Žaidimas pasakos istoriją apie šešiolikametį D’arc’ą, kuriam tenka atlikti tris Mokytojų magų užduotis. Jei šiam vaikinui pavyktų, jis gautų teisę prisijungti prie magų. Jei ne – niekas jo ir nebeatsimins…

LEONA’s Tricky Adventures

Dauguma šiuose sąrašuose žaidimų būna skirti populiarioms žaidimų platformoms, bet tik ne „LEONA’s Tricky Adventures“ atveju. Projektas skirtas tik AMIGA bei Dreamcast platformoms! Jame reikės spręsti velniškai sunkius galvosūkius.

Super Ubi Land

Tiems, kurie pasilgo klasikinių platforminių nuotykių žaidimų, šis bus kaip tik: nauja šiuolaikiška grafika, daug šokinėjimo, daiktų rinkimo, bosų kovos, daugybė šalutinių užduočių!

M3CH

Mechai iOS įrenginyje? Kodėl gi ne?! Ypač, jei žadama sukurti kažką, kas primintų AAA lygį konsolėse!

Haxel

Tai vokseliais (kaip ir „MineCraft“) pagrįsta tinklinė pirmo asmens šaudyklė (pan. kaip „Unreal Tournament“, „Quake 3: Arena“), kurioje lygius galima redaguoti pačio žaidimo metu (visai panašiai kaip „Sauerbraten“).

Dizzy Hearts

Romantinka, komedija ir drama – tai viskas ką galima rasti vizualinėje novelėje „Dizzy Hearts“. Žaidimas pasakoja apie jauną mergaitę, kuri keliauja toli nuo namų. Vieną dieną ji sutinka Mercilia – jauną elfę, kurios likimas yra susijęs.

RIOT

Svajoji sudalyvauti tikrose minios riaušėse, bet tavo nelaimei jų niekada neįvyksta ten kur tu gyveni? O gal kaip tik svajoji išspardyti užpakalius visiems betvarkės darytojams? Tuomet turėtum išbandyti „Riot“ žaidimą, kuris leidžia pasirinkti vieną iš šių pusių.

Flirt Planet: The Next Level

Žaidimas gali išmokyti ir gerai flirtuoti! Būtent su tokiu devizu „Flirt Planet“ ieško remėjų savo ekspancijai iš FaceBook’o į Android bei iOS įrenginius.

Super Kart Racing

Yra manančių, kad iOS bei Android platformose nėra gero kartingų lenktynių žaidimo. Būtų gerai, kad kas sukurtų. Štai tokiems žmonėms pirmiausia ir yra skirtas „Super Kart Racing“ projektas.

From Bedrooms to Billions

Vėlgi, tai labiau išimtis iš šio sąrašo, bet kartu susijusi su juo, – filmas pasakojantis apie Didžiosios Britanijos žaidimų industriją nuo 1979 metų iki šių dienų.

J.U.L.I.A. Enhanced Edition

Originalaus galvosūkių bei nuotykių žanrų hibrido „J.U.L.I.A“ apžvalga jau kurį laiką publikuota Games.lt, o pats žaidimas pasirodęs prieš du metus. Dabar kūrėjai ieško galimybių sukurti bent jau grafiškai patobulintą šio žaidimo versiją.

Games.lt