Todd Hollenshead iš „id Software“ atskleidė, jog žymusis „Quake“ ir „Doom“ kūrėjas John Carmack šiuo metu dirba ties visiškai nauju grafiniu varikliuku, bei nauja žaidimų serija.

Tiesa, apie tai Hollenshead jau buvo užsiminęs balandžio mėnesį, bet tik dabar kalbėdamas su „GamesIndustry.biz“ tinklalapiu prakalbo daugiau.

„Tai bus visiškai naujas „id Software“ prekės ženklas su nauju Carmako grafiniu varikliuku ir aš manau, jog paskelbus apie jį reakcija bus lygiai tokia pati, kaip ir po „Doom III“ anonso. Karmakas savyje dar turi daug garo ir tikrai parodys tai“, – kalbėjo jis.

„Ir tai yra todėl, kad Carmakas yra programavimo genijus. O mes gi žinome, jog programavimas yra neatskiriama ir viena svarbiausių žaidimo sudedamųjų dalių. Jis išties sukuria puikias technologijas, kurias mes po to galime naudoti labai plačiu apsektu“.

Tiesa, kol kas daugiau informacijos apie šį slaptą projektą nėra pateikiama. O Hollenshead teigimu, tai bus padaryta, kuomet ateis tinkamas laikas ir bus ką parodyti.