„Humble Bundle“ nenustoja mūsų džiuginti „mokėk kiek nori“ akcijomis net ir tada, kada visa žaidimų industrija panirusi diskusijose apie kadrų kaitas ir „kinematografines patirtis“. Trumpam užmirškim visus didžiuosius projektus, ir pažiūrėkim ką šį kartą siūlo dosnieji „Humble Bundle“. Ogi šį kartą išties šaunių žaidimų rinkinuką „Humble Jumbo Bundle 3“!

Jame net keletas pastebimų perliukų – tai „Saints Row IV“, „Grid 2“. Ir ne tik! O kas dar? „Euro Truck Simulator 2“. Užvedam variklį ir važiuojam. Sumokėję bent vieną „lyšną“ dolerį, gausime: „Tesla Effect: A Tex Murphy Advanture“, „Always Sometimes Monsters“ bei „Insurgency“ (viena šio žaidimo kopija tau, trys atidavimui!). Sumokėk šiuo metu esantį vidurkį ir gauk „Grid 2“, „Blackguards“ ir „Euro Truck Simulator 2“. Vėliau rinkinys bus papildytas. Sumokėjęs 12 JAV dolerių, prie viso išvardinto gėrio gausi pakvaišusį atviro pasaulio veiksmo žaidimą „Saints Row IV“.

Kaip visada, kam atitenka pinigai, kūrėjams, labdarai ar visiems po truputį ar niekam (juokauju, niekam negalima), pasirenkate patys. „Humble Jumbo Bundle 3“ akcija galioja iki lapkričio 25 dienos.

Nepamiršk atiduoti bent vieną „Insurgency“ kopiją draugui, nes už šį gerą darbą gausi smagų nedidelį žaidimėlį „Full Mojo Rampage“.