Viena iš pasaulyje pirmaujančių informacijos ir ryšio technologijų tiekėjų Huawei pristatė MediaPad 7 Vogue planšetę. 18 cm įstrižainės įrenginys išsiskiria ne tik aliuminiu korpusu ir keturių branduolių K3V2 procesoriumi, bet ir nauja Emotion UI vartotojo sąsaja. Stilingoje planšetėje derinamas išmaniojo telefono funkcionalumas ir pramogų galimybės.

„Remdamiesi MediaPad serijos populiarumu, sukūrėme naują planšetę, patiksiančią ne tik mados žinovams, technologijų ieškotojams, bet ir pramogų fanams bei tiems, kurie iš naujausių technologinių įrenginių tikisi daugiau. Džiaugiamės galėdami pristatyti MediaPad 7 Vogue planšetę su skambinimo funkcija ir aukščiausio lygio pramogų galimybėmis bei ilgalaike baterija. MediaPad 7 Vogue – puikus Huawei pavyzdys kuriant nepaprastą patirtį išskirtiniams vartotojams“, – sakė Huawei verslo vartotojų skyriaus vyriausiasis vadovas Richardas Yu.

Išraiškingo dizaino aliuminio planšetė MediaPad 7 Vogue yra lengva ir kompaktiška. Vos 9.5 mm storio 335 g sverianti planšetė – išskirtinis ekonominei klasei skirtas Huawei produktas. MediaPad 7 Vogue planšetė turi 1024 x 600 IPS ekraną, leidžiantį geriau matyti ekrano turinį. Keturių branduolių 1,2 GHz ir 16 RAM grafikos procesorius yra su 8GB vidine atmintimi bei 3G moduliu, palaikančiu DC-HSPA+, todėl planšetė tinka geriausios kokybės filmų ar vaizdo įrašų peržiūrai. Talpi 4100 mAh baterija ir Huawei patentuota energijos taupymo technologija leidžia žiūrėti net HD filmus bei daugiau nei 20 valandų naudotis planšete vienu įkrovimu.

MediaPad 7 Vogue planšetėje įdiegta Android 4.1 operacinė sistema, kurios pagalba galima naudotis el. paštu, naršyti Facebook ar Youtube, joje taip pat įdiegta tekstų redagavimo programa ir GPS navigacija. Huawei vartotojo sąsaja Emotion UI padeda suasmeninti planšetės naudojimą ir pritaikyti ją asmeniniams poreikiams.

Naujojoje planšetėje taip pat integruota 3 megapikselių galinė kamera ir microSD kortelės lizdas. Micro USB jungtis suderinta su plačiausio asortimento įrenginiais, įskaitant išorės klaviatūrą, pelę, USB duomenų laikmenas. Taip pat galima naudotis Bluetooth, Wi-Fi ir Airsharing funkcijomis, užtikrinančiomis sparčiausią turinio dalijimąsi būnant bet kur.

Pranešimas spaudai