Tavaniečių kompanija „High-Tech Computering“ šiandien Londone vykusioje spaudos konferencijoje oficialiai anonsavo naująjį „HTC Sensation“ telefoną. Atrodo, kad „HTC“ inžinieriai į šį išmanųjį telefoną sumontavo daugybę techninių naujovių, tokių kaip 1.2 Ghz dažniu veikiantis procesorius ar vaizdo kamera filmuojanti FullHD raiška. Beto, šiame prietaise bus įdiegta ir firminiu „HTC“ požymiu tapusi „HTC Sense“ vartotojo sąsaja.

Kaip jau minėjau, „HTC Sensation“ turės įmontuotą „Snapdragon“ procesorių veikiantį 1.2 Ghz dažniu, kartu su „Adreno 220“ grafiniu procesoriumi bei 768 MB RAM atminties, o visas prietaiso galimybes matysime 4.3 colio qHD (960×540) S-LCD lietimui jautriame ekrane. Šis telefonas suteiks galimybę įsimintinas akimirkas fiksuoti 8 MP fotokamera su dviguba LED blykste, bei galimybe filmuoti FullHD raiška. Beto, „HTC“ pasistengė, kad filmuojant bus įrašomas kokybiškas stereo garsas, o nuotraukas „pliekti“ bus galima stebėtinu greičiu. Delninuke įdiegta populiarioji „Android“ 2.3 versijos operacinė sistema.

„HTC Sense“ vartotojo sąsaja taip pat atnaujinta. Pakito pradinis ekrano vaizdas, patobulinta elektroninio pašto programėlė, orų animacijos. Kalbant apie filmus, šis išmanusis telefonas palaikys XviD video formatus, tad kinomanai, manau, bus išties patenkinti.

Žinoma, „HTC Sensation“ turi daugiau įvairių naudingų funkcijų, tokių kaip GPS imtuvas, FM radijas, VGA kamera skirta vaizdo pokalbiams, HSPA tinklo palaikymas ir kt. 

Telefonas pasauliniu mastu bus parduodamas jau nuo birželio mėnesio. Mano nuomone, jis bus labai stiprus „Samsung Galaxy S II“ ar „LG Optimus 2X“ konkurentas.