Vakar „Midway“ paskelbė, jog jos žaidimas „Hour of Victory“ turėtų pasirodyti jau birželio 22 dieną. Tuo pačiu buvo paskelbta ir tai, jog jau sekantį trečiadienį visi norintys galės išbandyti žaidimo demonstracinę versiją, kuri pasirodys „Xbox Live Marketplace“.

Kaip jau tikriausiai supratote, „Hour of Victory“ (ir vėl!) pasakos istorija apie Antrają Pasaulinį karą. Tik šįkart kovos daugiausia persikels į Šiaurės Afriką. Demonstracinėje versijoje jums bus siūlomi trys skirtingi personažai. Visi norintys sėlinti galės rinktis „Cover Operative“, mėgstantys šaudyti iš toli – „Army Ranger“, o visiems tiesioginio karo gerbėjams – „British Commando“.

Būtent tokie veikėjai buvo pasirinkti tam, kad žaidėjai galėtų pilnai išnaudoti savo sugebėjimus ir atlikti užduotis pačiu geriausiu būdu. O kiekviena žaidimo misija turės net po keletą video intarpų, kurie turėtų tapti tarsi atpildas už atliktus darbus.

Žaidime taip pat bus ir daugelio žaidėjų režimas, kuriame personažai galės pasigirti skirtingomis savybėmis įvairiuose režimuose. be jau įprastų „Capture the Flag“ ir „Team Deathmatch“, modu „Hour of Victory“ turės vadinamąjį „Devastation“, kurį „Midway“ aprašo kaip panašų į tą, kurį žaidėjai labai pamėgo „Halo 2“ žaidime. Jame reikės padėti bombą ir susprogdinti priešų bunkerius ir radijo stotį.

Ir kaip jau tikriausiai supratote, žaidimas numatytas „Xbox 360“ konsolei.