Profesionalus siaubo filmų kūrėjas Elith Roth, visai neseniai pateikė keletą, gan viliojančių naujienų apie antrąją filmo ,,Hostel‘‘ dalį.

Ištrauka iš ,,MTV‘‘ pokalbio su Elith Roth: ,,Taip, aš šiuo metu jau rašau scenarijų antrajai filmo ,,Hostel‘‘ daliai. Tik šį kartą pagrindinius vaidmenis atliks jau nebe vaikinai o merginos. Filmo istorija pasakos apie trys merginas studijuojančias per vasarą Italijoje. Bet vien tik mokslais merginos žinoma neapsiriboja ir pradeda ieškoti nuotykiu populiariausiuose Italijos vietose.‘‘ Štai nuo čia ir prasidės visi filmo ,,Hostel 2“ žiaurumai.

Dėl Italijos miestelio nakvynės namų, Elith Roth yra suplanavęs, taip pat, gan gardų kasnelį visiems siaubo žanro mėgėjams ir žada parodyti tokį Italijos nakvynės namų aptarnavimą, su kokių kažin ar teko kam nors iš jūsų kada nors susidurti. Kur vietoj pateikiamų Itališkų pusryčių yra kertamos pačių klientų galvos.

Tad viskas suksis ir vėl apie tą pačią sadistišką organizaciją, kurį yra išplitusi įvairiausiuose vietovėse ir turi nemažai savo ,,Darbuotojų‘‘ (jei tik šis žodis yra tinkamas juos taip įvardinti). Taip pat šiame tęsinyje mes turėtumėme sužinoti dar daugiau apie šią organizaciją ir kaip jie prisivilioja žmones ir juos paskui nužudo.

Į nakvynės namus, taip pat žada sugrįžti ir vaikinukas vardu Pakstonas, geriau žinomas iš pirmosios filmo dalies.

,,Pačiame filme šį kartą bus kur kas daugiau kraujo ir sadistiškų kankinimų.‘‘ Pridėjo dar Elith Roth ,,MTV‘‘.