„Horizon Zero Dawn“ žaidimą sukūrusios kompanijos generalinis direktorius Hermen Hulst pranešė, kad jau yra parduota daugiau nei 10 milijonų šio žaidimo kopijų, skirtų PS4 platformai. Beje, kalbama apie pardavimo rodiklius visame pasaulyje. Kaip matyti, šis žaidimas sulaukė stulbinančios sėkmės bei pripažinimo.

Beje, kaip prisipažįsta ir pats generalinis direktorius, jis ir pats yra nustebęs, kad šio žaidimo idėja sužavėjo tiek daug žmonių įvairiausiuose pasaulio kampeliuose. Tačiau ir tai dar ne viskas: Helmen Hulst pripažįsta, kad jį ypač maloniai nustebino ne tik tokie aukšti žaidimo pardavimo rodikliai, bet ir ypač palankūs vartotojų atsiliepimai apie žaidimą, jam smagu, kad žaidimo gerbėjai noriai dalijasi patirtais įspūdžiais.

Na, o, jei jūs esate vienas iš tų, kuris dar tik svarsto, ar verta įsigyti šį žaidimą, tokiu atveju, abejonių tikrai nebeturėtų kilti: tik pagalvokite, jei šį žaidimą įsigijo net 10 milijonų vartotojų visame pasaulyje, tai jis tikrai yra vertas atsidurti ir jūsų namuose.