Vieno „Sony“ padalinio kūrybos direktorius Ron Festejo pareiškė tikintis, kad „PlayStation Home“ projektas šiuo metu yra „geriausiai atrodantis“ ir „labiausiai draugiškas“ internetinis pasaulis rinkoje.

Tokius apibendrinimus jis padarė palyginęs jų projektą su kitais esančiais rinkoje, kurių daugiausia aptarinėjamas buvo žymusis „Second Life“.

„Asmeniškai žiūrint į kitus tokio pasaulio modelius, galima pastebėti, kad didžioji jų dalis yra pernelyg sudėtingi, negalintis pasigirti net grafinėmis savybėmis. Aš manau, kad mums pavyko padaryti Home geriausiai atrodančiu virtualiu pasauliu“, – kalbėjo jis.

„Aš manau, jog „PS3“ konsolė mums suteikė puikias galimybes sukurti išties gražų virtualų pasaulį, kuris tikrai neatrodys kaip „Second Life“. Tiesa, nenoriu diskutuoti apie „Second Life“: akivaizdu, kad jų projektas buvo sėkmingas ir jie patenkino žmonių su Pentium II poreikius. Tad galima dar pateisinti jų grafinę pusę“, – toliau dėstė mintis jis.

„PlayStation Home“ – tai virtualus pasaulis, kuriame „PS3“ savininkai turės galimybę bendrauti vieni su kitais, kol nežais žaidimų. Šiuo metu planuojama, kad projektas turėtų pasirodyti 2008-ųjų antrąjį ketvirtį.