Visai neseniai Valve informavo žaidėjų visuomene apie naujų patobulinimų išleidimą. Visi atnaujinimai, įskaitant naujus ginklus, žemėlapius ir lygius, bus skirti šiems neseniai kompanijos išleistiems žaidimams: Half-Life 2, Half-Life 2 Deathmatch ir Counter-Strike: Source.

Visi atnaujinimai žadami išleisti per programą Steam, kuri yra platinima tinklalapyje steampowered.com.

Žaidimui Half-Life: Deathmatch skirti patobulinimai sudaro du trys nauji ginklai skirti kautis arenose, tai „Slam“, „Stunstick“ ir „Crowbar“. Tai pat Valve, kartu su ginklais planuoja išleisti ir žemėlapius kuriuos sūkūrė žaidėjai, per neseniai vykusį HL2 DM žemėlapių kūrimo konkursą.

O Half-Life 2 vieno žaidėjo režimas, pasipildys vienu nauju lygiu. Iš tikrųjų ta dalis, yra lygio Highway 17 dalis, ji vadinasi „The Lost Coast“ (prarasta pakrantė). Šis lygis bus tarsi įterptas į Highway 17, bei kaip sako kūrėjai, turės kelias papildomas galimybes, nematytas žaidime.

CS: Source patobulinimai dar nėra paskelbti aiškiai, kol kas žinoma tik tiek, kad kūrėjai įdės keletą pakeitimų ir „cs_compound“ žemėlapį.

Bet naujas naujas HL lygis nebus prieinamas visiems. Kaip teigia Valve: „šis naujas pakeitimas bus įmanomas tiems Half-Life 2 vartotojams, kurių technika atitinka aukštus reikalavimus“. Deja kompanija neatskleidžia, kokie būtent tie aukšti reikalavimai yra.