Skaitmeninio turinio platinimo tarnyba „Steam“ pradėjo Helovino išpardavimą. Daugumą „siaubekų“, tokių kaip „Resident Evil“, „Outlast“ ar „Amnesia“ galima įsigyti itin pigiai. Nuolaidos taikomos ne tik siaubo žaidimams, bet ir kitokio žanro projektams. Štai pavyzdžiui 2013 metais išleistą ir gerais įvertinimais įvertintą pirmojo asmens šaudyklę „Bioshock Infinite“ galima įsigyti net su 75% nuolaida.

Nerk į „Steam“ nuolaidų katalogą ir išgąsdink, jei ne save, tai bent jau savo piniginę. Helovino akcija vyks iki lapkričio 3 dienos. Beje, nemažas nuolaidas Helovino progą siūlo ir kitos skaitmeninio turinio platinimo tarnybos kaip „Green Man Gaming“, „GamersGate“ ir „GOG.com“.

Užsukit ir į „Humble Bundle“, nes dabar siūloma įsigyti specialų „Humble Indie Bundle 13“ žaidimų rinkinį. Sumokėjęs bent 1 dolerį, gausi „OlliOlli“, „Insanely Twisted Shadow Planet“ ir „Tower of Guns“. Sumokėjęs vidurkį, savo žaidimų kolekciją papildysi šiais puikiais žaidimais: „Amnesia: A Machine for Pigs“, „Jazzpunk“ bei „Risk of Rain“ (viena kopija tau, trys atidavimui!). Vėliau rinkinys bus papildytas. Už 12 dolerių prie viso šito gausi „Shadowrun Returns“, o sumokėję 65 JAV dolerius, gausit striukę, 11 išskirtinių kolekcionuojamų kortų, kasetę su garso takeliais iš rinkinio žaidimų ir du lipdukus. Visas šitas gėris pristatomas visame pasaulyje!

Pokštas arba sald… žaidimas!