Skaitmenį kortų žaidimą Hearthstone šiuo metu pasaulyje žaidžia daugiau nei 50 milijonų žaidėjų. Šis strateginis žaidimas yra ypač populiarus ir Lietuvoje. Šią vasarą, pirmą kartą Lietuvoje organizuojamas oficialus žaidimo turnyras. Tačiau renginyje yra laukiami visi „Blizzard“ žaidimų gerbėjai, nes greta turnyro bus organizuojamos ir kitos veiklos — stalo žaidimų vakaras, protų mūšis, „Hearthstone“ turnyras mėgėjams ir daugybė kitų atrakcijų.

Rugpjūčio 12-14 dienomis, Vilniuje vyksiančiame renginyje organizuojamas oficialus turnyras, kurio dalyviai varžysis dėl patekimo į Hearstone Championship Tour (HCT) vasaros finalus, kuriame geriausi Europos žaidėjai kovos dėl 100 tūkstančių dolerių prizinio fondo.

Tačiau Lietuvoje atrankinį turnyrą kartu su ESL ir Blizzard organizuojanti GameOn komanda neketina apsiriboti tik profesionaliomis varžybomis. „Kovoti dėl patekimo į kitą HCT etapą galės tik geriausi iš geriausių Europos žaidėjų, tad mes kalbame net ne apie dešimtis, o apie vienetinius žaidėjus iš Lietuvos, Latvijos ir Estijos. Tačiau pats faktas, kad Lietuvoje vyksta oficialus turnyras yra labia džiugi visai bendruomenei, tad mes ketiname tai atšvęsti“ — sako renginio organizatorius Jonas Brazys. Hearstone Championship Tour dalyvių Vilniuje lauks su kompanijos Blizzard žaidimais siejamos pramogos, specialus protų mūšis, naujokų lygos turnyrai, stalo žaidimai, atminimo dovanos ir kitos malonios staigmenos.

Blizzard, tai kompanija, kuri kompiuterinių žaidimų fanams yra padovonojusi ne vieną tūkstantį valandų nuotykių kultiniuose, fantastiniuose žaidimų pasauliuose. Warcraft, StarCraft ar Diablo serijų žaidimai jau daugiau nei dešimtmetis yra vieni populiariausių Lietuvoje, naujų žaidėjų gretas sparčiai pildo ir Overwatch gerbėjai.

Daugiau informacijos apie renginį galima rasti Facebook įvykyje.