Išleidimo data 2004 metai. (Playstation2, Nintendo Game Cube, Xbox, Game Boy Advance, PC)

Pirmas įspūdis: įsijungus Harry Potter and the prizoner of Azkaban pagrindiniame meniu aiškiai matosi, kad jis nė kiek nepakitęs jei lyginsi su Harry Potter and the chamber of secrets žaidimu. Matyt kūrėjai nesistengė nieko keisti… Ką gi manau, kad tai tik į gerą, nes vis tiek ten nieko ir nepakeisi. Kas žaidė pirmus žaidimus supras… Ką gi įeinu į New Game skiltį ir pradedu žaisti.

Grafika: aiškiai matyti grafikos patobulinimai per intro. Dabar kai būna intro vaizdas būna beveik toks pat kaip ir kine. Žymiai atsižvelgta į veikėjų veido išraiškas ir mimikas. Vis dėlto yra prie ko prikibti. Žaidimo kūrėjai grafikos atžvilgiu pasistengė manyčiau netgi labai gerai, bet paliko spragą aplinkoje. Konkrečiau būtų taip – kūrėjai neatsižvelgė (o gal ir užmiršo) į aplinką. Aplinka ypač medžiai yra ne 3D vaizdo, kaip buvo pirmesniuose žaidimuose, o 2D. (2D animacija) Štai manyčiau minusas.

Žaidimo garsas: čia kūrėjai paliko tuos pačius įgarsinimus – tai yra vekėjus įgarsino tie patys žmonės, kaip ir ankstesnėse dalyse. Manyčiau, kad čia gerai pasielgta, nes kam keisti naujus žmones jei tinka (ir netgi sakyčiau labai tinka) senieji.

Žaidimo valdymas: iš esmės žaidimo valdymas išliko toksai pats, kaip ir ankstesnėse dalyse, tik prisidėjo vienui vienas mygtukas Shift. Jis leidžia veikėjui vaikščioti iš lėto.

Žaidimas: vos pažaidus pirmas dešimt minučių šį žaidimą kyla toks didelis susižavėjimas, kad jau manai, jog čia šedevras, bet čia tik taip iš pradžių. na apie tai vėliau papasakosiu…

Žaidimą kūrėjai padarė RPG (vaidmenų). Nuo šiol žaidime galima valdyti ir Ronį Vizlį, bei Hermioną Įkirėlę. Žaidime mes išmokstam naujų burtų tokių kaip carpe rectractum, glacius ir draconifors.

Dabar apie žaidimo blogąją pusę: žaidimas vis tiek yra per trumpas ir skirtas mažųjų vaikučių auditorijai. Ištiesų bosų šiame žaidime kaip ir nėra. Suniausiai bus įveikt Azkabano tvirtovės (ar kalėjimo) sargybą. Paskutinis lygis mane žaiuriai nuvylė ir žinot kodėl? Jis per lengvas. Nu ką daugiau blogų pusių kaip ir nematau…

Tikiuosi, kad kūrėjai išleisdami naująjį Hario Poterio žaidimą ištaisys visus keblumus.

Žaidimą vertinčiau 7 balais, bet Hario Poterio žaidimų gerbėjai jį gali pasikelti iki 9,3 balo.