„Atari“ prezidentas ir buvęs „Sony“ studijų vadovas Phil Harrison nepagailėjo gerų žodžių savo buvusio darbdavio projektui „Home“ teigdamas, kad kompanija jame idealiai įgyvendino savo siektas ambicijas.

Tokias mintis Harrison išsakė kalbėdmas praėjusią savaitę „Atari Live“ renginyje, atskleisdamas, kad jis taip pat dalyvavo „PS3 Home“ uždaroje betoje. Harrison nepamiršo paminėti, kad šis projektas neabejotinai bus labai naudingas pačiai platformai o pati „Sony“ sukūrė puikų produktą (žinoma, daugiausia prižiūrint jam).

Kiek anksčiau „Sony“ paskelbė, kad „Home“ atviras beta testas prasidės dar šiais metais. Tiesa, jis taip pat prisipažino bandęs ir naujausią „Xbox“ darbalaukio versiją.

„Aš buvau tikrai sužavėtas keliais dalykais, kuriuos padarė „Microsoft“ naujame darbalaukyje“, – sakė jis. „Tačiau jie dar tik palietė patį paviršių tokių dalykų, kaip pritaikymas, socializacija ir bendruomeninių platformų kūrimas, kurie ateityje neabejotinai taps tokie pat svarbūs, kaip ir patys žaidimai“.