Praėjusių metų pabaigoje kaip viena iš dovanų nusivylusiems „Halo: The Master Chief Collection“ pirkėjams anonsuota atnaujinta „Halo 3: ODST“ versija artimiausiu metu nepasirodys. Žaidimas turėjo pasirodyti šį pavasarį. Oficialioje „Halo“ paskyroje socialiniame tinkle „Twitter“ pasirodė informacija1,2, jog internetinėje parduotuve „Xbox Store“ paskelbta išleidimo data (2015-05-29) yra netikra ir atsidūrė ten netyčia.

„Vietaženkliui skirta „ODST“ kampanijos išleidimo žaidimui „Halo: The Master Chief Collection“ data per neapsižiūrėjimą pateko į „Xbox Store“. Mes tęsime baigiamuosius testavimus ir oficialiai pranešime, kai bus nuspręsta išleidimo data. Atsiprašome už painiavą“, – rašoma „Halo“ paskyroje „Twitter“.

Remiantis anksčiau skelbta informacija, atnaujinta „Halo 3: ODST“ versija „Xbox One“ konsolėje bus atvaizduojama 1080p (1920×1080) raiška ir 60 kadrų per sekundę dažniu. Originali versija, skirta „Xbox 360″, buvo atvaizduojama 640p (1152×640) raiška ir 30 kadrų per sekundę dažniu.

„Halo 3: ODST“ debiutavo 2009 m. rugsėjį. Tai buvo šalutinis studijos „Bungie“ projektas, skirtas užpildyti laikui iki „Halo: Reach“ pasirodymo. Pirmajame žaidimo diske buvo nauja vieno žaidėjo kampanija ir naujas bendradarbiavimo režimas pavadinimu „Firefight“, o antrajame – papildytas „Halo 3″ tinklo režimas.