Didžioji dauguma Didžiosios Britanijos parduotuvių jau pačią pirmąją prekybos dieną pranešė, jog „Halo 3“ parduodamas tiesiog fantastiškai.

Daugybę parduotuvių šioje šalyje nusprendė atverti savo duris lygiai vidurnaktį. Galima prisiminti, jog panašiai prekybininkai elgiasi tik pasirodžius naujoms konsolėms. Tiesa, kita dalis nusprendė geriau atverti duris ryte anksčiau. Tačiau nė vienas neliko abejingas.

„Šį rytą „Halo 3″ tiesiog skriste skrido iš mūsų parduotuvių lentynų“, – sakė „Woolworths“ prekybos vadybininkas Gerry Berkley.

„Per pirmas dvi valandas, kai buvo atidaryta parduotuvė, tūkstančiai kopijų jau buvo parduota. Kol kas buvo sumušti visų laikų rytinio pardavimo rekordai“, – toliau dėstė jis.

„Jeigu ir toliau šiandien (rugsėjo 26 d.) prekyba vyks taip intensyviai, „Halo 3″ be jokios abejonės taps perkamiausiu produktu mūsų parduotuvėje iš DVD ar CD išleistų anksčiau“.

Kitas didelis Didžiosios Britanijos prekybininkas „Gamestation“ taipogi džiaugėsi milžiniškais pardavimais. Jie netgi atidarė visas savo 190 parduotuvių vidurnaktį ir pasitiko nekantriausius pirkėjus.

„Mūsų parduotuvės atidarymas vidurnaktį buvo išties sėkmingas. Didelės minios kartu su mūsų personalu rodė daugybę entuziazmo“, – sakė sakė „Gamestation“ vyresnysis produktų vadybininkas Jenny Leach.

Galime tikėtis, jog visi rezultatai apie pirmosios dienos „Halo 3“ pardavimus pasirodys jau artimiausiomis dienomis.