Kai kurių Holivudo filmų kūrėjai dėl prasto juostų starto apkaltino „Halo 3“ žaidimo pasirodymą. Ir jie gali būti teisūs – kaip ir keli tuo pat metu ekrane pasirodę filmai, žaidimas orientuotas į jaunąją auditoriją. O visur spėti sunku, tad „Halo 3“ sulaukė rekordinio pasisekimo, tuo tarpu Holivudas – rekordiškai prasto premjerų savaitgalio šiame šimtmetyje.

Daug tikėtasi iš filmo „The Heartbreak Kid“ kuriame vėl susivienija brolių režisierių Farrely ir komiko Beno Stillerio pajėgos. Planuoja, kad per premjerinį savaitgalį bus uždirbta 25 mln. JAV dolerių, tačiau gauta tik keturiolika. Kūrėjai rodo pirštu į „Halo 3“ tuo tarpu netrūksta abejojančių, ar problema tik žaidime. Visgi ir kritikų įvertinimai nebuvo tokie geri kaip laukta, o ir filmo reitingas R (tik suaugusiems) galėjo atstumti jaunimą.

Tačiau juk nukentėjo ne tik šis filmas. Spalio penktosios savaitgalis buvo prasčiausias Holivudui pajamų prasme nuo pat 1999 metų. Parduota bilietų tik už 80 mln. JAV dolerių, tuo tarpu „Halo 3“ susišlavė kalnus pinigų – vien per pirmą dieną uždirbo 170 mln. $, per pirmą prekybos savaitę – net 300 mln. JAV dolerių. Žaidimas toks paklausus, kad jo pasirodymas net padvigubino pačios „Xbox 360“ konsolės pardavimus.