Šiandien visas žaidimų pasaulis ne tik švenčia penktąsias „Xbox“ metines, bet tuo pačiu mini ir „Halo“ jubiliejų. O jo kūrėjas „Bungie“ ta proga pranešė džiugas žinias visiems žaidimo gerbėjams. Jau kitų metų pavasarį yra planuojamas pradėti „Halo 3“ beta testas per „Xbox Live“ sistemą.

Taip, tai reiškia jog jau kitų metų pavasarį jūs turėsite galimybę kartu su savo draugais išbandyti naujausią „Halo“ dalį, aišku jeigu turėsite „Xbox 360“ ir interneto ryšį. Na, o pilnas žaidimas turėtų pasirodyti kiek vėliau tais pačiais metais.

Bet tai dar ne viskas. Nors „Halo 2“ buvo išleistas dar pirmajam „Xbox“, tačiau iki šiol jis yra populiariausias „Xbox 360“ tinklo žaidimas. „Bungie“ sužavėta šitokiu dalyku paskelbė irgi kitų metų pavasarį išleisianti nauja daugelio žaidėjų režimo žemėlapių pakuotę.

O tikrieji „Halo“ fanai, gyvenantys JAV, gruodžio 4 dieną gali nė nebandyti išjungti televizorių, kadangi tuomet turėtų būti parodytas naujausias „Halo 3“ klipas. Tie, kurie dėl įvairių priežasčių negalės jo pamatyti „gyvai“, kiek vėliau galės lengvai parsisiųsti iš „Xbox Live Marketplace“.