Vakar Microsoft pranešė jog jos kibernetinio kareivio nuotykiai Halo 2 žaidime yra vieni iš populiariausių pasaulyje. Šiuo metu jų parduota maždaug 6.4 milijonų kopijų. Šiuo metu tai yra geriausiai parduodamas Xbox žaidimas, aplenkęs ir savo pirmtaką.

Prekyboje žaidimas pasirodė lapkričio 9 dieną, bet jau tada jį iš anksto užsisakiusių buvo apie 1.5 milijono. Iš viso Halo frančizė buvo parduota maždaug 12.8 milijonų kopijų, ir lygiuojasi su tokiomis serijomis, kaip Grand Theft Auto ir Metal Gear Solid.

Vien tik JAV ir vien tik praėjusiais metais Halo 2 buvo parduota 4.4 milijonų kopijų, kas prisidėjo prie didelės 9.9 milijardų dolerių konsolių apyvartos. Šiame sąraše jis buvo tik antras, o jo pirmtakas, parduotas 1.1 milijono kopijų, užėmė 9 vietą.

Tai pat Microsoft pranešė, jog jos Xbox paslauga „Xbox Live“ jau turi 1.4 milijonų vartotojų. Aišku prie tokios sėkmės prisidėjo ir Halo 2 žaidimas. Kadangi su kiekviena originalia pakuote, kiekvienas žaidėjas gaudavo ir 2 mėnesius nemokamo naudojimosi „Xbox Live“.

Iš viso Halo 2 žaidimo sesijos tinkle, užėmė maždaug 91 milijoną valandų, ir tai gerokai daugiau nei bet kuris kitas žaidimas, nuo paslaugos įvedimo 2002 metais.