2004 metų lapkričio 16 diena. Tą dieną parduotuvių lentynose pasirodė „Half-Life 2“. Šiandien mes šį žaidimą įvardijame ne tik kaip simbolį, bet kaip ir legendą. Buvo ne vienas bandymas atkartoti tai, ką pasiekė šis žaidimas, tačiau mes sulaukėme tik įrodymų, kad „Half-Life 2“ yra vienintelis ir nepakartojamas. Ir šiandien mes švenčiame jo dešimties metų gimtadienį.

„Half-Life 2“ nuo išleidimo dienos sulaukė daugybę apdovanojimų. Taip pat žaidimas ne kartą buvo pripažintas ir geriausiu visų laikų žaidimu. Iki šių dienų išlikęs vidutinis žaidimo įvertinimas siekia 96 balus iš 100.

Praėjus dvejiems metams po „Half-Life 2“ išleidimo pasirodė ir pirmasis jo papildymas – „Half-Life 2: Episode One. Dar po metų pasirodė kol kas paskutinis serijos projektas „Half-Life 2: Episode Two“. Nuo tada serijos gerbėjai laukė ir vis dar laukia pilnaverčio serijos tęsinio, apie kurį galima prisiklausyti įvairiausių gandų.

Tačiau „Valve“ neskuba pagaliau nudžiuginti naujo projekto anonsu, kaip ir paneigti juokus, jog temoka skaičiuoti iki dviejų.