„EA“ praneša, kad „Half-Life 2: Episode 2“ bus išleistas X360 ir PS3 konsolėms, bei asmeniniams kompiuteriams vienu metu. Ir tai tik pradžia. Konsolinės žaidimo versijos, bus išleistos kartu su originaliu „Half Life 2“ ir „Episode 1“.

Toliau dar linksmiau. Kartu su antruoju epizodu, žaidėjai gaus ir visškai naują pirmojo asmens šaudyklę pavadinimu „Portal“. Žaidimo veiksmas vyks „Half Life“ pasaulyje, o žaidėjai bus apginkluoti ypatingais ginklais, kurie leis sukurti… portalus. Juos bus galima naudoti keliavimui, arba daiktų transportavimui iš vienos vietos į kitą.

Ir tai dar ne viskas. Be „Episode 2“ ir „Portal“ žaidėjai gaus dar vieną žaidimą – „Team Fortress 2“. Tai bus pakankamai linksmas animacinio filmo stiliaus žaidimas – ryškios spalvos, nauji apšvietimo efektai ir stilius kaip animacinio filmo „Nerealieji“. Veikėjų klasės irgi įdomios – Šnipas, Snaiperis, Sunkiasvoris ir Pyro. Paskutiniojo ginklas – didžiulis ugniasvaidis.

Ir pabaigai šiek tiek info apie patį „Episode 2“. Žaidėjai šį kart tyrinės ir kausis už „City 17“ ribų. Be abejo, nauji ginklai ir nauji priešai privalomi. Be viso to – ir naujas „Cinematic Physics“ fizikinis varikliukas. Jis buvo panaudotas Peter Jackson’o filmuose King Kongas ir Žiedų Valdovas. Turėtų būti gerai 🙂

„Half-Life 2: Episode 2“ numatyta išleisti per Kalėdas.