Hackeriai tęsia savo purvinus darbelius ir šį kartą nusitaikė į Europos „Nintendo“ bei studijos „Epic Games“ svetaines.

„Nintendo“ pareiškė, jog stengiamasi išnagrinėti kaip įsilaužėliai sugebėjo patekti ir nulaužti svetainę. Teigiama, jog svarbiausia informacija, kaip kreditinių kortelių numeriai, yra išsaugota ir įsilaužėliams liko neprieinama. „Nintendo“ sugebėjo atjungti nuo svetainės tam tikras dalis laiku, kurios saugo šią vertingą informaciją.

Taip pat žalos gavo ir „Epic Games“ studija, buvo įsilaužta į svetainę bei diskusijų forumus ir sutrikdytas pastarųjų darbas. Anot studijos generalinio direktoriaus Tim Sweeney teigia, jog svetainės ir forumų darbas bus atstatytas per kelias dienas. Deja, elektronio pašto adresai be slaptažodžiai, tikriausiai, buvo pavogti. Kol kas stengiamasi keisti visų forumo dalyvių slaptažodžius. Visa kita informacija, kaip kreditinių kortelių numeriai, nebuvo pavogta.

Panašios atakos, tačiau netiesioginės, tęsiasi su „Steam“ sistema. Vartotojams šioje sistemoje yra nurodomas adresas, neva, puslapis dovanoja žaidimus. Paspaudus nurodytą adresą atsiduriame beveik indentiškame „Steam“ puslapyje, tačiau ten prisiregistruojant jūs nusiunčiate savo duomenis informacijos vagims ir rizikuojama netekti savo sąskaitos su įsigytais žaidimais.

Patariame griežtai saugotis ir nesiregistruoti nepažįstamose svetainėse. Kai kurios atrodo beveik indentiškai gerai žinomoms, tačiau patikrinkite adresą. Taip pat jokiu būdu nedalinkite savo informacijos kitiems asmenims, nes rizikuojate netekti ne tik jos, bet ir gręsia patirti daug materialinės žalos. Prisiminkite, administratoriai niekada neprašys jūsų prisijungimo duomenų.