Nemažai žaidimų rinkos specialistų yra pasiruošę atidžiai stebėti dviejų stiprių šio sezono konkurentų kovą – Rock Band prieš Guitar Hero III.

Ir nors MTV Games kuriamas žaidimas Rock Band jau sukėlė nemažą bruzdesį, analitikai mano, kad didelį fanų būrį turinčiai žaidimų serijai Guitar Hero, naujasis žaidimas nebus rimtas priešininkas.

Guitar Hero šiuo metu jau turi 7 milijonų žaidėjų bazę, kuri manoma padidės iki 10 milijonų dar prieš pasirodant Rock Band žaidimo leidimui, kuriame bus vien gitara su žaidimu.

Manoma, kad Activision, su savo Guitar Hero išlaikys lyderio pozicijas dar bent keletą metų. Be abejo, Rock Band ir sekantys šios serijos žaidimai bandys pavergti dalį Guitar Hero fanų. Na, o tie patys analitikai be kita ko mano, kad tokio ir panašaus tipo muzikiniai žaidimai vis dar gali rasti vietą rinkoje.

Šį mėnesį bus išleistas Rock Band rinkinys skirtas X360, PS3 ir PS2 konsolėms. X360 ir PS3 skirtas rinkinys, kuriame bus mikrofonas, gitara, būgnai ir pats žaidimas, kainuos apie 169 JAV dolerius. PS2 versija kainuos apie 159 JAV dolerius. Beje, patį žaidimą bus galima nusipirkti ir be visų priedų.

PS3 ir X360 Guitar Hero III versija su gitara kainuoja apie 99 JAV dolerius (PS2 ir Wii versija – 89 JAV doleriai).