Jau kuris laikas žaidimų pasaulyje sklandžiojo lapkričio 23-osios data, kaip galima „Guitar Hero III: Legends of Rock“ žaidimo išleidimo diena, bet tik šiandien „Activision“ pagaliau oficialiai paskelbė, jog būtent lapkričio pabaigoje ir pasirodys trečioji „Guitar Hero“ dalis.

Tai reiškia, kad patys nekantriausi muzikos gerbėjai gali jau dabar bandyti užsakinėti žaidimą vienai iš konsolių. O pasirinkimas išties didelis. „Guitar Hero III“ pasirodys „Wii“, „Xbox 360“, „PlayStation 3“ ir „PS2“ konsolėms. Jau turintys ankstesnes dalis (skirtų „Xbox 360“ ar „PS2“ konsolėms) su gitaromis, galės įsigyti tik pačią žaidimo pakuotę. Na, o bandantys pirmą kartą galės griebti pakuotę su naująją „Gibson Les Paul“ gitara.

Visiems muzikos, gerų žaidimų mėgėjams ir žinoma bandžiusiems ankstesnes „Guitar Hero“ serijos dalis, trečioji dalis galėtų būti viena geresnių Kalėdų dovanų šiais metais. Tuo labiau, kad joje mūsų lauks tokių žymių pasaulinių grupių dainos, kaip „Muse“, „The Killers“, „Red Hot Chili Peppers“ ir kitų.

Na, o neturintys konsolių tikriausiai apsidžiaugs išgirdę, jog buvo planuota ir PC žaidimo versija. Tiesa, apie ją šiame „Activision“ pranešime nebuvo pranešta, tikriausiai vien todėl, kad šia žaidimo versija rūpinasi kita kompanija – „Asper Media“. Taipogi buvo planuota ir „DS“ konsolėms skirta versija, nors kol kas daugiau žinių apie ją nepranešama.