Patyręs kelis nesėkmingus bandymus Holivudo režisierius Guillermo del Toro prisiekia, kad daugiau nebedirbs prie kompiuterinių žaidimų. Filmų kūrėjas atskleidė, kad išlikimo žaidimo „Insane“ atšaukimas bankrutavus kompanijai „THQ“ ir „Silent Hills“ numarinimas jam atnešė per daug neigiamos patirties.

„Man buvo įrodyta, kad aš esu vaizdo žaidimų albatrosas“ teigė del Toro. „Aš prisijungiau prie „THQ“ ir „THQ“ bankrutavo. Aš prisijungiau prie Kojima‘os ir Kojima palieka „Konam“. Aš apsisprendžiau, kad nenorėdamas sugriauti dar kieno nors gyvenimo, aš daugiau niekada nebūsiu susijęs su vaizdo žaidimais. Priešingu atveju aš prisijungsiu prie ko nors ir jo namas sprogs arba nutiks kas nors panašaus“.

Guillermo del Toro taip pat pripažįsta, kad jis nemažai išmoko tiek dirbdamas su „THQ“, tiek su Hideo Kojima. Del Toro dar kartą pabrėžė, kad su Kojima yra palaikomi draugiški ryšiai, režisierius mėgsta žaidimų kūrėjo darbus ir ketina toliau iš jų mokytis. Bet tuojau pat grįžo prie to, ką kalbėjo anksčiau: „…jei prisijungčiau prie dar vieno vaizdo žaidimo, prasidėtų Trečiasis pasaulinis karas“.

Dar ne taip seniai buvo kalbama apie tai, kad del Toro ir Kojima kartu planuoja sukurti naują projektą. Tačiau atrodo dabar to tikėtis jau nebereikia. Tačiau ar išties verta dėl visų nesėkmių kaltinti save?