Kompanija ArenaNet ir NCsoft pristato naują ryšio vaidmenų žaidimą Guild Wars, kuris žada pasirodyti jau greit, balandžio 28 dieną, bei naują galimą pakuotę. Taigi, kiekvienas perkantis (užsisakantis iš anksto) turi galimybę pasirinkti kokios versijos jis nori: paprastos ar kolekcinės

Visi įsigyjantis kolekcionierių pakuotę, joje, be žaidimo, tai pat gaus Logitech ausines, specialią Guild Wars piešinių knygą, graso takelio kompkatinį diską, tris mėnesius nemokamo priėjimo prie „Speakeasy: Teamspeak“ paslaugos ir naują daiktą iš žaidimo – „Divine Aura“.

„Daugybė Europos, ir ne tik, žaidėjų laukia Guild Wars pasirodymo, kuris žada būti išties įspūdingas“, – kalbėjo NCsoft Europe pardavimų ir rinkodaros direktorius Max Brown. „Šis specialus kolekcinis variantas ne tik bus geresnis būdas įsijausti į žaidimą, bet ir tuo pačiu siūlys daiktą, kurio nerasite niekur kitur“.

Jei tikėsim kompiuterinės įrangos pardavėjo JAV EB Games žodžiais, tai Guild Wars yra vienas iš populiariausių iš anksto užsakomų žaidimu, kurio užsakymų jau yra priimta virš 500,000. O The Electronic Times paskelbė jog Guild Wars yra vienas iš laukiamiausių žaidimų Korėjoje 2005 metais.

Guild Wars – tai ryšio vaidmenų žaidimas, kuriame žaidėjo užduotis yra susikurti savo alternatyvųjį personažą, keliauti su juo, tyrinėti milžinišką pasaulį, ir taip kelti savo lygį/prestižą. Šiuo metu visi užsisakę šį žaidimą iš anksto turi galimybę sudalyvauti Beta savaitgaliuose, kuriuose trumpą laiką (savaitgalį) turi galimybę išbandyti visas savo personažo galimybes.

Daugiau informacijos apie renginį ir patį žaidimą – www.guildwars.com.