Visi mes jau skaičiuojame dienas, iki pirmo atviro beta-testo, įvyksiančio savaitgalyje, kuris prasidės penktadienį, balandžio 27 dieną, vidurdienį pagal PDT (22:00 Lietuvos laiku) ir baigsis sekmadienį, balandžio 29 dieną 11:59 pm pagal PDT (10:00, balandžio 30 dieną Lietuvos laiku). Yra keletas svarbių dalykų, kuriuos mes turime žinoti apie ateinantį beta-savaitgalį.

– Yra tik vienas garantuotas būdas, kuris leis papulti į beta-testą — užsisakyti išankstinę žaidimo kopiją. (Baituke dar vis galima įsigyti Pre-Purchase fizinių pakuočių)
– Tie kurie, jau yra tai padarę, sekančią savaitę gaus laišką su visomis instrukcijomis.
– Tai atviras beta-įvykis, o tai reiškia, kad jums nedraudžiama skleisti informaciją. Taigi, galėsite filmuoti, fotografuoti, rašyti apžvalgas ir t.t.

Pažiūrėkime, kas jūsų laukia beta-testo metu.

Pasirinkimas –
jūs galėsite sukurti charr‘us, žmones arba norn‘us, ir išsirinkti bet kurią iš aštuonių profesijų. Jūsų profesijos ir rasės pasirinkimas labai svarbus dėl jūsų asmeninės istorijos, ir šis pasirinkimas paskiria startinę vietovę. Mandagaus žmogaus-mesmero bus visiškai kita startinė vietovė, negu charr‘o inžinieriaus – tarnyba geležiniame legione. Savo norams patenkinti jūs galėsite sukurti kelis tokius personažus ir pabandyti visas startines vietoves.
 
Pasaulių kovos
jeigu jūs norėsite išbandyti PvP epiniuose masiniuose kiekiuose, užsukite į WvW, kur trys komandos, susidedančios iš šimtų žaidėjų, kovoja viena priešais kitą keturiuose dideliuose žemėlapiuose. Jūs galėsite susiorganizuoti pilies apgultis, daryti reidus į resursų kasyklas, statyti galingus ginklus, daryti pasalas jūsų priešams ir dalyvauti masinėse PvP kovose. Mes perspėjame, kad WvW tokia įdomi žaidimo dalis, kad jūs rizikuojate praleisti ten visą savaitgalį.
PvP jums ir man po to, kaip jūs pabandysite žaidimą, išbandykite savo sugebėjimus Guild Wars 2 PvP režime, kur žaidėjai kovoja dėl taškų sudėtinguose, bet nedideliuose žemėlapiuose. Mes reguliuojame žaidėjų lygį PvP režime, ir todėl visi žaidėjai turi vienodas galimybes. Jeigu jūs turite priklausomybę, arba jūs mylite „online“ šaudykles, jūs būtinai turite išbandyti PvP režimą žaidime Guild Wars 2!
Aš myliu L.A. pirmą kartą per visą šį laiką, mes leisime žaidėjams išbandyti beta-versiją su sostine Lion`s Arch. Būtinai pasivaikščiokite jo gatvėmis, kosmopolitinės prekybos centru, pabendraukite su prekybininkais ir keliautojais iš visų Tyrijos kampelių, pasinerkite pro Asuros vartus, arba atverkite sau įžymiąją „diving platform“ pačiame Diverse Ledges (paskendusi platforma). Lion`s Arch visiškai nepanašus į kitus miestus!
 
Kaip jūs matote, pas mus yra tona medžiagos, kurią reikia išbandyti artėjančiame beta-teste balandžio 27-29 dienomis. Tai daug daugiau kontento, negu vienas žmogus sugebės išbandyti per 60 žaidimo valandų, o juk mes dar neįjungėme asuros ir silvari į šį beta-testą! Visa laimė, kad tai ne paskutinis įvykis prieš išleidžiant žaidimą, taigi sekite naujienas!

Pasimatysime žaidime.      

8 Komentarai

 • gedenis
  Posted 2012-04-20 23:13 0Likes

  LAUKIU LAUKIU NESULAUKIU :d

 • SyncMester940BF
  Posted 2012-04-21 13:58 0Likes

  Apgailetinai man tas GW2 atrodo…

 • segamegadrive
  Posted 2012-04-21 14:35 0Likes

  SyncMester940BF rašė:

  Apgailetinai man tas GW2 atrodo…

  Argumentuok, kas būtent ten apgailėtina? 😀

 • SyncMester940BF
  Posted 2012-04-21 15:41 0Likes

  segamegadrive rašė:

  SyncMester940BF rašė:

  Apgailetinai man tas GW2 atrodo…

  Argumentuok, kas būtent ten apgailėtina? 😀

  Uztenka paziuret ta video kad susidaryt nuomone, niekuo nesiskiria nuo kit mmorpg, kovos sistema kiek maciau tai totalus…

 • segamegadrive
  Posted 2012-04-21 15:59 0Likes

  klysti jei sprendi pagal video. Manyciaureiktu tau paskaityti apie sistemas apie dinaminius ivykius, apie wvwvw sistema, apie viska ko nepamatysi video.

  sekmes tau. B)

  p.s. silkiu kelias turbut dazabest;)

 • Burundis
  Posted 2012-04-21 17:38 0Likes

  Yeah, mazdaug kiekvienas MMORPG turi laikytis WoW standartu, kitaip jis sudinas.

 • Simply_Clever
  Posted 2012-04-21 18:00 0Likes

  Zaidziau wow globale, tiesa sakant, dar dabar subs turiu, bet laukiu labai gw2, vien del to, kad tai bus kazkas naujo:)

 • Wolfpack
  Posted 2012-04-22 14:01 0Likes

  – Yra tik vienas garantuotas būdas, kuris leis papulti į beta-testą — užsisakyti išankstinę žaidimo kopiją. (Baituke dar vis galima įsigyti Pre-Purchase fizinių pakuočių)

  Jo jo užsisakau po to pamatau, kad mano pc normalei nepatempia game ir ka tada man daryt. D3 tai bent dave visiem dvieju dienu nemokama beta.

  Nors kaip bebutu keista systemrequirementslab webas patikrines mano PC, nustate, kad virsija minimum GW2 reikalavimus, o D3 tai net minimum nedasiekė ir kai žaidžiau vietom pastriginėdavo. Tai nežinau, kuris žaidimas realiai geriau turetu eiti pilnoje versijoje nes logiškai mastant izometrinis hack-and-slash ne negali lygintis reikalavimais su trečio asmens masinio pobudzio RPG kaip GW2, bet blizzardas logika pastaruoju metu nesivadovauja. 😀

Komentuoti