GTA vėl tai „padarė“. Žaidomo ateitis – po didžiuliu klaustuku. Ypač PC versija.Jau bandęs apskritai riboti žaidimų subrendusiems(M) pardavimą, Kalifornijos vietinio įstatymų leidžiamojo organo narys Leland Yee dabar ypatingai užsipuolė vieną žaidimą. Vakar politikas ir psichologas užsipuolė ESRB ( Entertainment Software Ratings Board) dėl nesugebėjimo tinkamai vertinti Grand Theft Auto: San Andreas su AO reitingu tik suaugusiems.

Yee paėmė tam tikrą išimtį su San Andreas PC versija, kuri, kaip ir Xbox bei PS2 versijos, yra įvertinta M arba subrendusiems, reiškiant kad nė vienas kuriam dar nėra 17 neturėtų žaisti jo be tėvų sutikimo. Yee pastebėjo aiškų lytinio gyvenimo mini-žaidimų paslėptų žaidimo kode atskleidimą kurie gali būti atrakinti kitų žmonių modo. Žaidimo kūrėjas, „Rockstar“ dar net nepripažino tokių mini-žaidimų buvimo, tik pasakydami: „Jokių komentarų“.

Tai visiškai negerai, bet aš manau kad to buvo tikėtasi. Kartais pagalvoju kaip iš viso žodžio laisvė prasidėjo Jungtinėse Valstijose..

Reaguodama, ESRB sako, kad svarstys kaip atsakyti į Yee pareiškimą iki darbo pabaigos šiandien.

+
24 valandų eigoje, nežinomieji sprogdino londoną, dienos gale, kažkas buvo nužudytas netoli mano buto. Taigi šiandien aš daugiau sutrikęs.

Tai galbūt ir paaiškins kodėl, kai kažkoks politikas, storėjantis dėl mokesčių mokėtojų pinigų, įkyriai pradeda kartoti, kad „San Andreas“ yra blogybė, prie naujausių įvykių, aš to nesureikšminu.

Pasak šio pagyrūno, Lelando Yee, ESRB nuvylė mūsų tėvus. Na gerai, jis nuvylė mūsų tėvus, bet jis kalba, kad reitingai turi trūkūmų, ir industrija neieško nieko naudingo vaikams. OHO! Matyt, būsiu praleidęs susitikimą kur industrija sutiko susitvarkyti su tuo, su kuo kai kurie tėvai nesugeba susitvarkyti.

Skamba lyg būčiau praleidęs svarbų susitikimą!

Ten yra didelė stora M raidė ant San Andreaso dėžutės, kuri reiškia kad jis įvertintas „M“ subrendusiems. KOdėl nėra politikų, kurie sakytų ką nors apie filmus?

Nes jie puikiai žino kad neturi tiek laiko, jei jie plepa nesąmones apie paskutinį holivudo šedevrą, bet žaidimai yra dalykas kurį galima juodinti dabar, taigi bet kuris nedoras politikas gali prisikabinti vagoną prie traukinio ir gauti kelis skyrelius laikraštyje kas priverstų lėtą nešvankų kaimo jurgį sakyti:“Jis tikrai rūpinasi mumis. Jis bando mus apsaugoti nuo tų prakeiktų žaidimų, aš uždėsiu X ant savo žaidimo.

Betvarkė siautėja. Nelaimės kiekvieną dieną. Bet bent aš galiu miegoti, žinodamas, kad tokie idiotai kaip Leland Yee daro ką gali bandydami apsaugoti vaikus nuo tų mažų, blizgančių diskų..


Iš pradžių, tai atrodė daugiau kaip gandas. Lytinio gyvenimo žaidimas San Andreas, paliktas PC versijos kode ir atrakintas smalsių žaidėjų. Tada, kai buvo prieinama vis daugiau ir daugiau informacijos, tai iš tikrųjų pradėjo atrodyti kaip lytinio gyvenimo žaidimas. Šitas netikėtas atradimas privertė kalifornietį politiką ir pan. kaltinti ESRB dėl tariamos klaidos tikrinant žaidimo turinį. ESRB reagavo į tai pasižadėdami kruopščiai ištirti situaciją , kad viską išnarpliotų iki galo.

++
ESRB tiria PC mod`a SAN Andreas`ui pavadinimu „karšta kava“. Matyt, tai leidžia žaidėjui imituoti „lytinius aktus“. Pasak vieno šaltinio, yra galimybė, kad pasikliaujant tytimo išvadomis, reitingas gali buti atgaline data iš subrendusiems skirto pakeistas į tik suaugusiems..