Kaip šiandien praneša tinklalapis „GameSpot“, per neseniai vykusią „Nintendo“ spaudos konferenciją Niu Jorke, „MTV“ naujienos kalbėjosi su šios kompanijos Šiaurės Amerikos padalinio vadovu Reggie Fils-Aime.

Jis atskleidė, jog įvyko keli rimti susitikimai su „Take-Two“, kuri yra atsakinga už „GTA“ žaidimų leidyba. „Aš dar šiandien ketinu susitikti su vyrukais iš „Take-Two“ ir sužinoti, kokią pagalbą jie gali suteikti mūsų konsolei“, – sakė Fils-Aime. Iki šiol, „Take-Two“ buvo susidomėjusi nauju pulteliu tik dėl beisbolo žaidimų.

Nors „MTV“ nemimi jokių atskirų žaidimų, bet patys „Nintendo“ išreiškia viltį turėti daugiau suaugusiųjų kategorijai skirtų žaidimų, kuo nelabai galėjo pasigirti „GameCube“. Konsolės žaidimų sąrašuose dominavo beveik vien šeimoms skirti žaidimai, nors buvo ir kelios geros išimtys (Killer7 ir Resident Evil).

„Galiu jus tikrai užtikrinti, jog „M“ ženklu paženklinti žaidimai tikrai bus mūsų konsolės žaidimų repertuare, – kalbėjo Fils-Aime, – „EA“ jau paskelbė išleidžianti savo žaidimą „The Godfather“ ant „Wii“. Ir aš galiu aiškiai pasakyti, jog mes stengsimės turėti kiekvieną didelį hitą pas save“.