Kad būtų perkelti į išmaniuosius telefonus, GTA III ir Vice City turėjo laukti 10 metų. Na o populiariojo San Andreas perkeltas bus vienais metais ankščiau, jo mobili versija pasirodys jau ateinantį mėnesį.

Rockstar Games oficialiai paskelbė, jog GTA San Andreas mobili versija bus išleista jau šį gruodį. Kaip ir originali versija, šioji mus nukels į praeito amžiaus paskutiniojo dešimtmečio pradžią, kur siaubsime vakarinės JAV pakrantės įkvėptos San Andreas valstijos gatves.

Rockstar akcentuoja tai, kad tai bus geriausiai atrodanti GTA San Andreas versija – jos grafika bus geresnė, nei atsimenate ją iš Playstation 2 ar PC versijos. Mes matysime aukštesnės kokybės šešėlius, geriau detalizuotus  automobilius ir veikėjus, kokybiškesnius nutolusius vaizdus bei daugiau spalvų. Teigiama, kad naujos versijos valdymas bus patogesnis, nei mobiliųjų GTA III ir Vice City dalių.

Rockstar taip pat išplėtė mobilių platformų palaikymą – San Andreas bus galimas iOS, Android, Amazon Kindle ir Windows Mobile įrenginiuose. Nors žinoma, kad žaidimas pasirodys gruodį, tiksli debiuto data dar nėra žinoma.

Rockstar, Games.lt