Jeigu jūs iki šiol spėliojote ar naujame „GTA“ serijos žaidime bus galima skraidyti, tai galime nudžiuginti, jog ši galimybė vis dėlto bus.

Būtent tokią informaciją pateikia žurnalo „Game Informer“ žurnalistas Andrew Reiner, kuriam iki šiol vieninteliam teko matyti pilnai veikiantį „GTA“. „Žaidime nėra jokių lėktuvų. Bet tai nreiškia, jog skraidyti nebus galima. Tai bus daroma per sraigtasparnius. Kaip Dan („Rockstar“ atstovas) pažymėjo, žaidime bus tik vienas miestas ir lėktuvas kažin ar tilptų ir tiktų žaidimui, bet skraidymas jame visgi išliks“.

Ir nors Reiner teko matyti žaidimą tik 15 minučių, tačiau jis buvo sužavėtas tuo, ką pamatė. Jo teigimu, žaidimas atrodo tiesiog fantastiškai ir jame yra netgi naujas mašinų vagimo būdas. „Iš to ką aš mačiau, galiu pasakyti, jog dabar patekti į mašiną bus galima tik išdaužus jos stiklą“, – rašė Reiner.

Taigi, vis po truputį daugėja informacijos apie naująjį „GTA“ žaidimą. Po Reiner vizito į „Rockstar“ būstinę, pasaulio žaidėjų bendruomenė sužinojo, jog skraidyti visgi galėsime. Taip pat bus galima eiti į pasimatymus su merginomis, laipioti telefono stulpais. Tiesa, šįkart negalėsime įsigyti įvairaus nekilnojamojo turto, o ir Niko praleis daug mažiau laiko sporto salėje nei C.J.