Spalio mėnesį, didžiuosius Lietuvos miestus sudrebins įspūdingas „Gran Turismo 5“ turnyras. Varžyboms rengiami specialūs „bolidai“, priziniame fonde „PlayStation 3“ konsolės ir ypač reto leidimo „Gran Turismo 5“ kopijos. REGISTRUOKIS JAU DABAR!

Spalio pirmą dieną Lietuvoje prasidės „Gran Turismo 5“ turnyras — „Topo centro lenktynių asas“. Kvalifikaciniai važiavimai bus surengti Šiauliuose, Panevėžyje, Kaune ir Vilniuje. Kvalifikacinių turnyrų nugalėtojai, spalio 29 dieną susitiks Vilniuje ir kausis dėl podiumo vietų ir įspūdingų prizų. Dalyvauti turnyre gali visi pageidaujantys, tereikia užsiregistruoti elektroniniu paštu (info apie tai žemiau).

Visi kvalifikacinio važiavimo dalyviai rungsis identiškomis sąlygomis. Vairuosite sėdėdami „Playseat“ bolide ir naudodami „Logitech G27“ vairą su pedalais ir greičio dėže. Kiekviename etape bus atrenkami 5 geriausią laiką parodę dalyviai, kurie pelnys teisę kautis finale.

Turnyre naudojami šie žaidimo nustatymai: Arcade; Time Trial; Rankinis greičio dėžės valdymas, išjungtos visos pagalbos išskyrus ABS (ABS pagalbos nustatymas — 1).

Apie kvalifikacijai naudojamą automobilį ir trasą bus pranešama portale Games.lt likus savaitei iki turnyro.

Spalio 1d., Šiauliuose bus važiuojama „Fuji Speedway“ trasa, naudojamas „BMW M3 Coupe ’07“ automobilis.

KVALIFIKACINIØ VAŽIAVIMØ DATOS IR VIETOS

Spalio 1 diena — Šiauliai.
Spalio 8 diena — Panevėžys.
Spalio 15 diena — Kaunas.
Spalio 22 diena — Vilnius.

Visų varžybų pradžia 12:00.

Finalinės varžybos kuriose susirungs kvalifikacinių turnyrų nugalėtojai vyks spalio 29 dieną, Vilniuje.

PRIZAI PRIZAI PRIZAI
I Vieta:
„PlayStation 3“ konsolė, „Gran Turismo 5“ „Signature Edition“ leidimas, „Logitech Driving Force GT“ vairas, „Logitech F710“ pultelis.

II Vieta: „PlayStation 3“ konsolė, „Gran Turismo 5“ „Platinum Edition“ leidimas, „Logitech Driving Force GT“ vairas, „Logitech F510“ pultelis.


III Vieta:
„Gran Turismo 5“ „Signature Edition“ leidimas, „Logitech Driving Force GT“ vairas, „Logitech F310“ pultelis.

REGISTRACIJA
Primenu, kad turnyre dalyvauti gali visi panorėję, tereikia išsiųsti laišką adresu isankstinis@topocentras.lt. Laiške nurodykite savo vardą, pavardę, el. pašto adresą ir telefoną kontaktams, taip pat parašykite kokiame mieste dalyvausite.

Raginu tuoj pat tai padaryti ir išmėginti savo laimę. Prizai tikrai įspūdingi, bet net jei kautis ne dėl jų… Išbandyti GT5 sėdint specialiai tam parengtame bolide ir naudojant G27 vairą — neeilinė proga. Primygtinai siūlau jos nepraleisti!