Daugybę graffiti piešinių, kuriuose vaizduojama naujausia Sony kompanijos konsolė – PSP, pastarosiomis dienomis pasirodė JAV.

Graffiti buvo pastebėti Los Andžele, Niu Jorke, San Franciske, Filadelfijoje ir Čikagoje. Keletą miestuose pastebėtų piešinių galite apžvelgti Flickr svetainėje.

Žiūrint į visuos juos, kyla klausimas ar tai ši tikrųjų daugybės PSP fanų saviraiška ar gudriai suplanuota Sony reklamos kampanija?

Daugelis pastarųjų miestų gyventojų labiau linksta prie paskutiniosios nuomonės ir nėra dėl to labai patenkinti.

„Ar kas nors iš viso yra susirūpinęs, jog Sony PlayStation gadina mūsų miestą, norėdama išreklmutoi savo naują žaislą?“, – klausė viena pasipiktinusi miestietė, pasivadinusi Michele.

„Pastebėjusi keletą užrašų ant „Juan’s Market“ parduotuvės, aš pasikalbėjau su vietinės gaujos atstovais. Jie sakė, kad ši siena buvo atiduota kažkokiai niekam tikusiai kompanijai, kuri ją panaudojo savo reklamai“.

„Tai ištiesų atrodo kaip reklama, tačiau kai aš paskambinau į Sony, man buvo atsakyta, kad jie neturi nieko bendro su reklama. Aš spėju, jog miestuose pasirodė kažkokie išprotėję jaunuoliai, kurie LABAI myli savo PSP ir nori tai apskelbti visam pasauliui“, – dėstė mintis Michele.

Bet paskutiniajai minčiai prieštarauja kitas JAV tinklalapis Wooster Collective, kuriame pasirodė nuotrauka, teigianti jog už visos kampanijos slypi Sony.

Kaip rašoma nuotraukos komentare: „Joje nufotografuotas jaunuolis, pasamdytas Sony (ar jų reklamos agento), kuris naudojasi piešiniais, laikomais rankoje, kad nupieštų tą patį ant sienų“.

„Atrodo, kad grupė „menininkų“ visoje šalyje gavo tokius piešinius… kartu su čekiu“, – rašome tinklalapyje.

Kol kas nieko panašaus Europoje dar nebuvo pastebėta.