„Google Play“ parduotuvėje nemokamai publikuotas vienas pirmųjų lietuviškų satyrinių žaidimų, skirtų išmaniesiems telefonams. Milžiniškos timpos sviestas per gatve, žaidimo herojus, superdidvyris Gražuolė, šūkteli „Už Lietuvą, vyrai!“ ir skriedamas stengiasi numušti atžygiuojančio parado dalyvius.

Taisyklės paprastos: kraipydamas telefoną, žaidėjas valdo Gražuolės skrydį ir bando kliudyti gatve einančius žmones su įvairiaspalviais plakatais. Tikslas – surinkti kuo daugiau taškų prieš įsirėžiant į vieną iš teisėsaugos automobilių. Dosniausiai žaidėjas apdovanojamas, jei sugeba numušti amžinąjį Skraidančios Gražuolės varžovą – klastingąjį Nidą.

Linksmų plaučių žmonėms skirta aplikacija-pokštas jau pelnė Microsoft remiamų „AppCamp 2013“ dirbtuvių komisijos prizą už geriausią žaidimą. Šiuo metu žaidimą galima nemokamai parsisiųsti iš internetinės „Google Play“ parduotuvės, o netrukus turėtų pasirodyti ir „Windows Phone“ operacinei sistemai skirta versija. Išmaniųjų telefonų su Android sistema savininkai „Skraidančią Gražuolę“ gali įsigyti pasinaudoję šia nuoroda: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.AnarchyAardvarks.GrazuolesSkrydis&hl=lt.

Programėlės autoriai teigia nesiekią nieko įžeisti, o į žaidimo procesą ragina pasižiūrėti su sveiko humoro doze. Žaidimas taip pat turi savo Facebook puslapį, kuriame bus talpinama visa informacija apie atnaujinimus, pranešimai apie pataisytas klaidas, pasigyrimai, konkursai ir kiti smagūs dalykėliai: https://www.facebook.com/grazuoleskraidanti