„Get Games Go“ – dar viena skaitmeninė parduotuvė platinanti žaidimus. Dar viena puiki vieta įsigyti žaidimus. Ir dar vienas nedidukas straipsnelis.

Tai kas gi ta „Get Games Go“ ir iš kur ji čia taip staiga atsirado? Tai jauna skaitmeninė parduotuvė atsiradusi dar šiemet. Ji yra „Eurogamer“ tinklapio įkūrėjų darbelis. Kad ir mažutė, bet rodos tikrai perspektyvi parduotuvėlė, taigi trumpai apie ją.

Žaidimų nedaug, bet tai ne bėda. Juk visada turi būti pradžia. Bevaikštant po dar ganėtinai mažus žaidimų katalogus, užkliuvo vienas gana neblogas dalykas. Tai „Old PC Friendly“ bei „Needs a modern PC“ katalogai. Užėjus į pirmąjį žaidėjai galės peržvelgti žaidimus, kurie nėra labai reiklūs kompiuteriui, o antrajame kataloge rasime gana reiklius žaidimus. Tikrai patogu ir naudinga. Dar yra ir tokia katelogija kaip „Platformer“, bet kol kas ten randasi tik vienas žaidimas. „Get Games Go“ askiros kategorijos nepagailėjo ir „Stealth“ žanro žaidimams, todėl manau ateityje žaidimai tikrai turėtų tvarkingai susidėti į atitinkamas vietas.

„Get Games Go“ kaip ir kitos skaitmeninės parduotuvės negaili akcijų. Jos daromos kiekvieną savaitgalį. Štai pavyzdžiui dabar puiki proga įsigyti žaidimų už kelis eurus. Vartotojai gali pasirinkti rodomą valiutą šioje parduotuvėje: sterlingai, eurai arba doleriai. Ir ši funkcija man tikrai patiko kai pačiam vartotojui leidžiama tai pasirinkti. Registracijos metu neprašoma duoti krūvos nereikalingų duomenų, nusipirkus žaidimą jis atsiduria jūsų profilyje, o kai kurie žaidimai bendrauja ir su „Steam“ sistema jei tik tas žaidimas palaiko šią sistemą. Tereikia įsitikinti ar žaidime yra „Steam“ sistema, jei taip, vadinasi tereikia suvesti aktivacijos raktą ir mėgautis turimu žaidimu dviejose parduotuvėse. Panašu, kad tai tikrai draugiška parduotuvė ir nesipeša su kitomis parduotvėmis kaip kad pavyzdžiui „Direct2Drive“ ar „Impulse“ pešasi su „Steam“ nepardavinėdama žaidimų, kuriose yra „Steam“ sistema.

Taigi, siūlau apsilankyti Get Games Go ir galbūt nusipirkti žaidimų. Juk didesnis parduotuvių pasirinkimas mums tik į nauda, tiesa? Galbūt net ateityje turėsime dar vieną šaunią parduotuvę, kur galėsime įsigyti daugybę puikių žaidimų.