Kovą iki paskutinės akimirkos – būtent taip galėtume įvardinti balsavimą dėl Geriausios Metų Strategijos titulo. Du pagrindiniai grandai: „Medieval 2: Total War“ ir „Heroes of Might & Magic V“.

Nors balsuoti dar įmanoma bus kelias minutes, bet mes sustabdome laiką ir 15:35 laiku esantį rezultatą skelbiame lemiančiu. O nugalėjo – „Heroes of Might & Magic V„, kuris vos 6 balsais aplenkė antroje vietoje likusį „Medieval“.

Trečioje vietoje įsitaisė „Company of Heroes“ surinkęs 14 procentų visų balsų) ir vos 8 balsais aplenkęs ketvirtoje vietoje likusį „Warhammer 40 000: Dawn of War – Dark Crusade“. O penktoje ir paskutinėje vietoje sutinkame lietuvių projektą – „PSI: Sibiro Konfliktas“, kuris nuo pagrindinių grandų ir ženkliai atsiliko, bet ilgą laiką konkuravo su trečioje ir ketvirtoje vietoje likusiais žaidimais.

O šiandien jūsų dėmesiui siūlome diskutuoti jau trečiojoje nominacijoje ir balsuoti už Geriausią Metų Lenktynių Žaidimą. Šįkart išrinkti nominantus buvo žymiai lengviau, dėl to jog daugelio nuomonė dažnai sutapo.

Taigi išrinkti buvo šie: „Need For Speed Carbon“, „GTR 2“, „TOCA Race Driver 3“, „FlatOut 2“ ir „Tourist Trophy“. Balsuoti už juos galite čia.

O atidavę savo balsą iškart galite eiti į Rinkimų klubą, kur jūsų laukia nauja nominacija – „Geriausias Metų Nuotykis“.