Didelis dėkui visiems vakar, o gal kai kuriems ir šiandien, nepagailėjusiems savo laiko ir išreiškusiems nuomonę, siūliusiems, bei diskutavusiems rinkimų klube, pirmojoje nominacijoje.

Vakar mes kvietėme jus padėti sudaryti sąrašą tų žaidimų, kurie galėtų pretenduoti į Geriausios Metų Strategijos titulą, o šiandien ketiname jums pasiūlyti naują nominaciją – Geriausios Metų Lenktynės, tik prieš tai reikia atlikti dar vieną nebaigtą darbą.

Galiausiai išsiaiškinti, kuris gi žaidimas taps Geriausia Metų Strategija Lietuvoje. Jau dabar galite eiti ir balsuoti į mūsų balsavimo formą, bei patiems išrinkti tą metų patį geriausią.

Jūsų dėmesiui pateikėme tuos žaidimus, kurie surinko didžiausią jūsų palaikymą ir sugebėjo patekti į tuos penkis, apie kuriuos daugiausia sukosi kalba. Taigi: „Medieval 2: Total War“, „Heroes of Might and Magic V“, „PSI: Sibiro Konfliktas“, „Company of Heroes“ ir „Warhammer 40 000: Dawn of War – Dark Crusade“.

O pabaigę balsavimą, būsite ir vėl laukiami diskusijose, kur jau jums yra specialiai „One Winged Angel“ parengtas trumpas tekstas apie vienas garsiausių praėjusių metų lenktynių, galbūt kai kas tikrai bus vertas jūsų dėmesio, ne vien tik „NFS Carbon“?

Diskusijos, skirtos Geriausioms Metų Lenktynėms
Balsavimas už Geriausią Metų Strategiją 06