Šįkart tokios atkaklios ir sunkios kovos, kurią stebėjome savaitgalio pradžioje, jau nebebuvo. Žinoma, to priežastis labai aiški – varžėsi ne tokie garsūs žaidimai ir ne tokia kategorija, kurią žaistų visi.

Nors dėl pirmosios vietos kovojo du žaidimai, kurie iki paskutinės minutės dar varžėsi vienas su kitu, tačiau galiausiai išsiveržęs „CSI 3: Dimension of Murder“ ir tapo nugalėtojumi, aplenkęs „Dreamfall: The Longest Journey“, likusį antroje vietoje.

Tuo tarpu tiek „Sam and Max“, tiek „The Secret Files of Tunguska“, tiek ir „Agatha Christie: Murder on the Orient Express“ nesulaukė pakankamai didelio jūsų dėmesio, tikriausiai dar ir todėl, jog šiais metais tai buvo ne itin žinomi produktai. Garsesniu būtų galima laikyti nebent „Sam and Max“. Bet tai kas yra populiaru kitur, dar nereiškia jog yra mėgiamas ir Lietuvoje.

Na, o šiandien jūsų dėmesiui pateikiame Geriausios Metų Šaudyklės balsavimą, bei Metų Geriausio Konsolių Veiksmo nominaciją. Noriu atkreipti jūsų dėmesį, jog išskyrėmę šią nominaciją į PC ir konsolių, dėl per didelio žaidimų skaičiaus. Manome, kad ir taip bent jau bus geriau susigaudyti visiems.

Taigi, kviečiu balsuoti[/ulr], o vėliau ir [url=“https://www.games.lt/g/forum.zinutes/35662″]diskutuoti Geriausio Metų Žaidimo 06 rinkimuose.