Metai eina į pabaigą, tad norime ar nenorime, kiekvienas apžvelgiame ką nuveikėme per juos, mąstome kas mūsų laukia ateinančias metais. Games.lt per šiuos metus įvyko daug kas. VIP paslaugos, lūžimas, gausybė smulkių atnaujinimų, viskas vyko 2009 metais. Tačiau didžiausią populiarumą ir pasisekimą turėjo blogai. Kartais atrodo, kad jie užgožia net diskusijas klubuose. Tad kaipgi neišrinkti geriausių blogerių?

Rinkimai vyks dviem etapais. Pirmasis jų prasideda jau dabar. Komentaruose siūlykite jums patikusį blogą ( už savo balsuoti, žinoma, negalima), bei argumentuokite, kodėl balsuojate būtent už jį, nes atiduoti balsą galima tik vieną kartą. Atkreipkite dėmesį į blogo aktualumą, kokybę. Šis etapas vyks iki pirmadienio (gruodžio 27d.). Tada bus suskaičiuoti visi balsai. Daugiausiai jų surinkę blogai keliaus į balsavimų langą, kurį išvysite kairėje tinklalapio pusėje. Čia prasideda antrasis etapas. Jo metu galėsite balsuoti ir išrinkti 3 nugalėtojus. Aišku kad jais taps tie, kurie Naujųjų išvakarėse bus surinkę daugiausiai balsų.

Dar vieną blogerį išrinks Games.lt komanda. Tai bus kokybiškas, įdomus, vertingas blogas, kuris liko galbūt nepastebėtas. Konkurso metu atidžiai stebėsime visus įrašus, tačiau atkreipsime dėmesį ir į ankstesnę bloginimo istoriją. Taip kad šansų turi visi.

Visas nugalėtojų ketvertukas bus apdovanotas ir atitinkamai pagerbtas. Konkurse, kaip jau įprasta, negali dalyvauti administratoriai, moderatoriai ir visi kiti asmenys, kurie įrašyti čia. Linkime visiems sėkmės!