Variety.com gavo žinią, kad Romero grįžta į žaidimo aikštelę. Alan Van Sprang, Kenneth Welsh ir Kathleen Munroe yra nauji įgulos nariai filme su zombiais – Untitled Romero Project (2009), kurie šįkart bus vandeniniai, kaip pats Romero komentavo: „Mes filmuojame povandeninius zombius, jie plaukioja, stvarsto žmonėms už kojų ir nusitempia juos į gelmę, tai labai linksma“.

Na, Džordžai, gal ir linksma, neprieštarauju, bet ar žiūrima, nes paskutinis „Diary of the Dead“ buvo ganėtinai silpnas, jei jau kurti, tai kurti neatsainiai, o su įkvėpimu, juk žmonės nori kažką pažiūrėt, o terliojimasis naudos neduoda.

Nors pats sau nieko negaliu padaryti, zombiai – mano silpnybė. Kiek randu, tiek žiūriu, gerų mačiau nedaug, tikiuosi, kad ir kaip atgrasiai skamba naujo filmo aprašymas, kas iš karto primena House of the Dead (2003), vis dar tikiuosi pamatyti kažką gero, jaudinančio ir įtraukiančio.

Kolkas apie filmą daugiau nieko nepasakyta, išskyrus kelis aktorius, veiksmas vietą – vyks saloje, kur mirusieji tampa zombiais ir kad zombiais taškysis vandenyje bei premjeros datą – 2009 metais.