Kad naujausias kompanijos „Epic Games“ darbas „Microsoft Xbox 360“ konsolei „Gears of War“ yra hitas, mes jau žinome. Praėjus vos dviems savaitėms po jo išleidimo, žaidimas sugebėjo būti parduotas virš 1 milijono vienetų ir netgi aplenkti „Halo 2“ „Xbox Live“ sistemoje pagal žaidžiamumą.

Tuo tarpu šiandien, praėjus beveik šešioms savaitėms po išleidimo, „Microsoft“ paskelbė, kad „Gears of War“ visame pasaulyje buvo parduotas 2 milijonų vienetų tiražu.

Žaidimas taip pat tapo platininis Jungtinėse Amerikos Valstijose, kur perkopė vieno milijono ribą. Tokia didelė jo sėkmė leido „Xbox Live Gold“ sistemos, kurį yra reikalinga norint žaisti šį žaidimą internetu, vartotojų skaičiui padidėti virš 50 procentų.

Savo pranešime „Epic Games“ vadovas Michael Capps teigė, jog kūrėjų komanda buvo sužavėta tokios žinios ir pridūrė, kad žaidimo fanai gali jau pradėti laukti naujų žaidimo papildymų per „Xbox Live“ sistemą. Beje, anksčiau kompanija žadėjo visą „Gears of War“ turinį žaidėjams pasiūlyti nemokamai.