„Borderlands“ serijos kūrėjai „Gearbox“ pagaliau anonsavo naują ambicingą tinklo šaudyklę „Battleborn“.

Žaidimą atskleidė tinklapis „GameInformer“ kaip būsimą rugpjūčio mėnesio žurnalo temą. „Battleborn“ bus arenos tipo tinklo šaudyklė, kurios išleidimu rūpinsis „2K Games“ ir pasirodys iki 2016-ųjų kovos 31-osios „PS4“, „Xbox One“ bei „PC“ platformoms.

Būsimoje šaudyklėje rasime ir RPG elementų bei besidrapakuojantį įvairiausią grobį, kas jau puikiai pažįstama žaidusiems pakvaišėlišką „Borderlands“. Išskirtiniai komiški veikėjai susigrums konkurencijos bei kooperatyviniame režimuose dėl paskutinės galaktikoje išlikusios žvaigždės.

Šiuo metu žinomi šeši veikėjai, kuriuos rasime žaidime. Tai masyvus kosmodesantininkas, elfų medžiotoja, nemirtingas kibernetinis samurajus, steampunkiškas mechaninis žmogus, puošnia magija pasižyminti princesė bei plėšikas su pistoletu.

Vienas iš pirmųjų įvardintų režimų yra „Incursion“, kuriame dvi komandos po penkis žaidėjus bus išmetamos į areną, pilną kompiuterio valdomų priešų. „Gearbox“ suteiks žaidimui animacinį, gyvą komiksų knygą primenantį grafinį stilių. Kaip tai atrodys galite pamatyti žemiau.