„PC“ geimingas toli nuo mirties. Tiesą sakant, „PC“ geimingas niekada ir nebuvo prie išnykimo ribos, nepaisant prieš keletą metų sklandžiusių kalbų, kad ši platforma pamažu miršta ir kad jai leidžiami žaidimai išnyks kaip kad kadaise išnyko mamutai.

Neseniai atlikta „GDC State of the Industry“ apklausa tik dar kartą įrodo, kad „PC“ toliau išlieka akivaizdžiu lyderiu. Apklausus maždaug 2000 Šiaurės Amerikos žaidimų kūrėjų, rezultatai parodė, kad 56% apklaustųjų ketina išleisti savo dabartinį žaidimą asmeniniam kompiuteriui. Tik 29% kūrėjų nurodė, kad jų būsimas žaidimas galbūt pasirodys „PS4“ konsolei, o likę 24% pasirinko „Xbox One“.

Tai reiškia, kad nei jei ir sujungtume abiejų konsolių rezultatus, jie vis tiek neprilygtų tiems 56% (nors ir būtų arti), kurie pasirinko asmeninius kompiuterius.

Dar vienas įdomus faktas yra tas, jog kūrėjai mielai renkasi mobilias platformas. Net pusė apklaustųjų nurodė, kad jų dabar kuriamas projektas bus išleistas išmaniesiems telefonams arba planšetiniams kompiuteriams.

Kaip matom asmeniniai kompiuteriai neketina niekur trauktis. Vis daugiau kūrėjų renkasi išleisti žaidimus ne tik konsolėms, bet ir „PC“, tad labai tikėtina, kad artimiausiais metais ši platforma suklestės kaip niekad.