2009 metais išleistas „Batman: Arkham Asylum“ tapo maloniu siurprizu ir mums parodė, kad Tamsos Riterio pasaulyje galima sukurti puikų žaidimą. Taip pat šis žaidimas tapo ir sėkmingos serijos pradžia, tačiau 2015 metais kūrėjai užbaigė trilogiją su „Batman: Arkham Knight“. Tiesa, kita kūrėjų studija išbandė savo jėgas šioje serijoje ir sukūrė priešistorę „Batman: Arkham Origins“. Gali būti, kad jų rankose yra ir dar vienas serijos žaidimas.

Internete pasirodė nepatvirtintos informacijos, kurią paskelbė kūrėjų studijos „Warner Bros. Montreal“ darbuotoju prisistatantis asmuo. Jo teigimu, šioje studijoje kuriamas „Batman: Arkham Insurgency“ – „Arkham Origins“ tęsinys, kurio veiksmas vyks praėjus trejiems metams po pastarojo įvykių.

Žaidimo istorija pasakos apie du protagonistus – ne tik apie Betmeną, bet ir apie pirmąjį Robiną Diką Greisoną. Žaidimo veiksmas nukels į Gotamo pajūrio teritorijas, kurios bus didesnės už „Arkham Knight“ matytas teritorijas. Taip pat, pasak informacijos, galėsime užsukti į daugelio pastatų vidų. Žaidimo kūrėjai nemažai dėmesio skiria pastatų interjerui, o tarp galimų aplankyti objektų bus ir Veino dvaras bei Betmeno urvas.

Naujame žaidime turėtų sugrįžti ir Betmeno automobilis, kurio valdymas bus patobulintas, tačiau bus atsisakyta kovos sistemos. Šioje vietoje žaidimo autorių dėmesys tenka veiksmo kupinoms gaudynėms. Kalbama ir apie pakoreguotą kovos sistemą. Kūrėjai planuoja išlaikyti esminius kovos elementus, tačiau kartu kovos sistemą paversti sudėtingesne ir atsisakyti „smūgis – kontr-ataka“ mechanikos.

„Batman: Arkham Insurgency“ pagrindiniu blogiuku turėtų tapti Žmogus-pelėda (angl. Owlman) ir organizacijos „Pelėdų taryba“ (angl. Court of Owls) nariai. Sutiksime kitų iš Betmeno komiksų žinomų blogiukų, kaip ir patį Džokerį. Tačiau šiame žaidime Džokeris neturėtų būti labai siužetinės linijos svarbi figūra.

Teigiama, kad žaidimo anonsas įvyks kovo 8 dieną. Tuomet ir galėsime įsitikinti, kiek tiesos apie galimą „Batman: Arkham Insurgency“ ką tik sužinojome.