Internete ėmė rodytis testines „iPhone“ mobiliojo telefono versijas ne va bandžiusių vartotojų atsiliepimai. Kiek verta jais pasikliauti – tikrai nežinau, gali būti, kad visa tai tiesiog nesamonė. Bet paklausyti galima ir jos, ypač kai kalba sukasi apie vieną laukiamiausių šiais metais „Apple“ žaisliukų.

Taigi, tariamai „iPhone“ bandę internautai telefono klaviatūrą apibūdina kaip itin nuviliančią. Ji rodoma lietimui jautriame ekrane, bet mygtukai yra pernelyg smulkūs spaudymui dviem rankomis iškart. Tenka dirbti tik vienu pirštu, tai mažina teksto rinkimo tempą ir nėra patogu. Kritikos kliuvo ir integruotam klaidų angliškame tekste taisytuvui, bet jį, tikėtina, „Apple“ iki galutinės telefono versijos jau bus gerokai patobulinę.

Pats lietimui jautrus ekranas kritikuojamas dėl to, kad reikia jį gana tvirtai spaudyti. Trumpiau tariant, „BlackBerry“ šlovės „iPhone“ nepasieks – juo tiesiog nepatogu rinkti tekstą. Žinoma, kitas klausimas, ar su „BlackBerry“ konkuruoti išleisdami šį modelį „Apple“ ir norėjo…

Taigi, pirmieji komentarai ne itin smagūs, bet labai nusivilti neverta nes, visų pirma, neaišku kiek tuo galima tikėti, na o visų antra – juk ne referatams rašyti „iPhone“ bus perkamas.

Beje, kalbama, kad prie telefono ir jo krovimo stovo (dock) bus pridedama ir servetėlė pirštų antspaudams valyti, kompaktiškas elektros laidas. Už papildomus 120 JAV dolerių bus galima nusipirkti „Bluetooth“ belaidžiu ryšių veikiančią ausinę, kuri turės savą pakrovimo stotelę, kurią bus galima naudoti ir pačiam „iPhone“ krauti.