Jau senokai „Half-Life“ gerbėjai laukė trečiojo šios serijos epizodo. „Valve“ visiškai nutilo, o apie „Half-Life“ seriją jau senokai nieko negirdėti. Be to, visai neseniai pasigirdo gandų, kad šiemet naujojo „Half-Life“ žaidimo irgi nesulauksime.

„Game Informer“ žurnale buvo pastebėtas straipsnis, kuriame teigiama, jog naujojo „Half-Life“ žaidimo šiemet nebus. Kokia ateitis laukia šios serijos irgi nežinoma. Galbūt žaidėjai dar sulauks paskutiniojo serijos epizodo „Half-Life: Episode Three“, o galbūt tai bus visiškai naujas žaidimas „Half-Life 3“?

Paskutinis serijos žaidimas pasirodė 2007-ųjų pabaigoje „The Orange Box“ pakuotėje. Tai buvo „Half-Life: Episode Two“. Kaip pasibaigs ši serija yra nežinoma. Nors ši informacija vis dar gandų lygyje, tačiau galimas daiktas, jog tai tiesa, nes „Valve“ jau seniai nešneka ir panašu nesiruošia šnekėti apie „Half-Life“ seriją.

Dar vienas iš galimų variantų, jog kompanija ruošia naują žaidimų rinkinį kaip buvo su „The Orange Box“ ir tai gali sulėtinti kūrimo procesą. Kad ir kaip bebūtų, naujas „Half-Life“ serijos žaidimas kažkada tikrai bus, tik abejotina, kad tai bus 2010 metai.