„Rockstar Games“ darbuotojams yra gana nebūdinga netyčia nutekinti informaciją, kurios jie dar nėra pasirengę skelbti. Bet, regis, šį kartą taip nutiko ir internete patys kūrėjai paskleidė tai, ko nenorėjo.

„Rockstar Games“ interneto svetainėje esančiame pagalbos puslapyje trumpam buvo pasirodžiusi informacija apie atnaujinimus, kurie bus įtraukti naujosios karto konsolėms ir asmeniniams kompiuteriams pasirodysiančioje „Grand Theft Auto V“ versijoje. Informacija greitai dingo, tačiau, kaip įprasta, nesvarbu kaip greitai būna pašalinami netyčiukai, interneto vartotojai visuomet būna greitesni.

Dabar jau ištrinta informacija yra užfiksuota vieno vartotojo ekrano nuotraukoje, kurioje taip pat galime pastebėti, jog „Grand Theft Auto V“ žaidėjams pasiūlys galimybę žaisti matant vaizdą pirmuoju asmeniu. Pateikiame visą skelbtą galimų atnaujinimų sąrašą:
[li]pirmojo asmens režimas automobiliuose, kuomet galėsime grožėtis tiksliai veikiančiais spidometrais ir tachometrais;[/li][li]pirmojo asmens režimas vaikščiojant pėsčiomis;[/li][li]daugybė naujų paslėptų siurprizų žaidimo pasaulyje ir atsitiktinių įvykių istorijos režime;[/li][li]naujos gyvūnų rūšys Los Santos teritorijoje;[/li][li]gyvūnai „Grand Theft Auto Online“ žaidime (šis atnaujinimas buvo pažymėtas raudonai ir parašytas su klaustuku);[/li][li]žaidėjai, perkeliantys daugelio žaidėjų režimo veikėjus iš senosios kartos konsolių papildomai gaus naujų ginklų;[/li][li]atnaujintas veikėjų pasirinkimo langas.[/li]
Taip pat šiame ištrintame pranešime buvo kalbama ir apie anksčiau jau ne kartą minėtus grafinius patobulinimus ir asmeniniams kompiuteriams skirtą žaidime esantį filmukų redaktorių. Tačiau neabejotinai šį kartą karščiausia naujiena – pirmojo asmens režimas. Ką apie tai manote?

„Grand Theft Auto V“ PS4 ir Xbox One konsoles pasieks lapkričio 8 dieną. Asmeniniams kompiuteriams skirta versija pasirodys kitų metų sausio 27 dieną.