Kuomet pirmą kartą buvo užsiminta apie „Assassin‘s Creed: Unity“, kuriamą naujos kartos konsolėms, buvo spėjama, kad senoji karta sulauks kito žaidimo, pavadinimu „Assassin‘s Creed: Comet“. Tačiau „Ubisoft“ netrukus oficialiai patvirtino „Unity“, o apie „Comet“ apsimetė nieko nežinantys. Buvo tikimasi, kad žaidimo anonsas įvyks E3 parodoje, bet ir to neįvyko.

„Ubisoft“ vadovas Yves Guillemot jau ne kartą tvirtai pareiškė, kad senesnioji konsolių karta nebus pamiršta ir jai bus kuriami nauji serijos „Assassin‘s Creed“ projektai. Tikėtina, kad minėtasis gandais apipintas „Assassin‘s Cree: Comet“ pasirodys dar šių metų pabaigoje arba kitų metų pradžioje. Nors gali būti, kad pasirodęs žaidimas jau vadinsis „Assassin‘s Creed: Rogue“ vardu.

Toks spėjimas pasklido po to, kuomet švediškoje žaidimų parduotuvėje „World of Games“ pasirodė puslapis, kuriame buvo galima užsisakyti „Assassin‘s Creed: Rogue“ PS3 konsolei. Xbox 360 versija nebuvo pastebėta, tačiau jei ir ją taip pat buvo galima užsisakyti, to jau padaryti nebegalima – žaidimo puslapis buvo ištrintas iš parduotuvės svetainės. Parduotuvėje skelbiama numatoma išleidimo data buvo šių metų spalio 27 diena.

„Ubisoft“ neseniai pažadėjo, kad jau netrukus paskelbs daugiau informacijos apie „Assassin‘s Creed“ žaidimą PS3 ir X360 konsolėms, tad dabar mums belieka tik laukti. Gali būti, kad į visus klausimus bus atsakyta Gamescom parodoje.

Beje, kaip galima pastebėti paveiksliuke, nesant galima žaidimo dėžutės viršelio nuotraukai, parduotuvė panaudojo pagrindinio „Metal Gear Solid“ serijos veikėjo atvaizdą.