Kompiuterių komponentų rinkai išgyvenant ne geriausia metą, mobiliųjų telefonų pasaulyje ne viskas taip jau ir blogai – štai smarphonų pardavimai sparčiai auga. Nebus nieko nuostabaus, jei veiklos efektyvumo siekiantys kompiuterinės technikos gamintojai šiais metais vis dažniau dairysis į mobiliųjų pasaulį.

Autoritetingas dienraštis „Wall Street Journal“ remdamasis neskelbiamais šaltiniais kompanijoje „Dell“ teigia, jog bendrovė artimiausiu metu, gal net vasarį, turėtų pristatyti savo ženklu pažymėtą išmanųjį telefoną su lietimui jautriu ekranu.

Teigiama, kad ties šiuo dalykėliu „Dell“ inžinieriai slapta dirba jau daugiau nei metus, o apie jo buvimą nežinojo net kai kurie kompanijos vadovai. Esą bus pristatytos dvi telefono versijos – viena gimininga „iPhone“, su lietimui jautriu ekranu ir jame rodoma klaviatūra, kita gi turės įprasta išslenkančią klaviatūrą.

Kita vertus, „Wall Street Journal“ šaltiniai teigia, jog kaip tik dabar „Dell“ svarsto savo dalyvavimo mobiliųjų telefonų versle strategiją. Gali būti, jog bus nuspręsta į aršios konkurencijos rinką išvis nežengti. Žinoma, tokiu atveju į produkto kūrimą investuotos lėšos būtų prarastos, bet „Dell“ tai nebūtų pirmas kartas kuomet sumanymo atsisakoma jau prieš pat startą.