Šiuo metu JAV, Las Vege vyksta tarptautinė elektronikos, skirtos vartotojams, paroda CES (Consumer Electronics Show). Visos didžiausios žaidimų įrangą ir konsoles gaminančios kompanijos pristato savo gaminius, o įvairūs spaudai pateikti pranešimai pagimdo gausybę įvairių gandų. Šiandien vakare Las Vege vyksiantis Sony renginys tapo tokiu paskalų šaltiniu. Tikimasi, jog jame bus paskelbta Playstation Portable (PSP) premjeros data Šiaurės Amerikoje. Šiuo metu manoma, jog nešiojama žaidimų konsolė turėtų pasirodyti kovo mėnesį.

Iki šiol nebuvo jokių, nei oficialių nei kitokių pranešimų iš pačios Sony. Kompanija nekomentavo nei šio nei kitų spekuliacijų susijusių su PSP startu Amerikoje, tačiau jie pranešė, jog planuoja keletą pranešimų.

Šie gandai puikiai dera su kitais, pasklidusiais šį rytą ir sakančiais, jog rytdienos renginyje, tokie žaidimų leidėjai, kaip Electronic Arts planuoja pademonstruoti savo žaidimus skirtus šiai konsolei.

Jeigu iš tiesų bus paskelbta PSP premjeros data, tai Microsoft vadovo Bilo Geitso (Bill Gates) pranešimas apie video žaidimų perspektyvas, kuriame taip pat tikimasi bus paskelbta ir apie Xbox 2 išleidimo datą, pasitrauks į antrą planą.